Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: preshev - Postuar me: March 15, 2009 2:05 pm
Email

sevi

Qyteti: .. - Postuar me: March 14, 2009 7:48 pm
Email

zz

momenti ma i veshtir eshte kur dikush kerkon falje prej teje ngase je ne siklet eeh

Postuar me: March 13, 2009 8:07 pm

bardha

te kerkosh te falur esht shum let po nuke din a ta fal zemra e shkret

Qyteti: prizreni - Postuar me: March 11, 2009 4:03 pm
Email

jola

Qyteti: dardan - Postuar me: March 6, 2009 2:41 pm
Email

samira

gjarper do te behem trupin ta rrethoj qdo femer q e te afrohet gjakun do te ja helmoj

Qyteti: therand - Postuar me: March 4, 2009 8:57 pm
Email

ibrahim

Qyteti: SARANDE - Postuar me: March 2, 2009 8:02 pm
Email

RUBIN

me fal qe te kujtoj
me fal qe akoma te lendoj
me fal nese perseri te shqetesoj
me fal nese me shpirt te dashuroj.
me fal nese te kam lenduar
me fal nese kujton se te kam haruar
me fal nese ne ruge do te te flas
me fal me fal
nga dhimbjet dhe vetmia pa ty po plas.

Qyteti: tetove - Postuar me: March 2, 2009 10:19 am
Email

lira

te me kthehesh prap nuk dua je i vdekur tani per mua te te pershendes esht me mir gjithmon nga un je ilir dhe ja po te them lamtumir

Qyteti: skenderaj - Postuar me: March 1, 2009 3:00 am
Email

era

tung te kerkosh falje shum let po a ta fal nuk i dihet edhe pse jam e re e ende nuk di shum per dashurin po qa kam mesuar esht shum veshtir te dashurohesh se dashurija asht nje plumb qe te vret e ste le te vdekesh po duhte te vuash nje koh shum te gjat tani ma me ka lenduar edhe pse kam kerkuar falje po me duket kot veq ju lutem mos u dashuroni te ri se ju betohem qe vet vdekjen do ta kerkoni edhe pse ai nuk do te ma fal une e kam dasht e dua edhe doa ta dua deri ne frymen e fundit AI ESHT FRYMZIMI IM <<edhe pse jam larg teje nuk po mundem te harroj edhe pse jemi ndar nuk po mundem te besoj sa shum une te deshta ty dhe vetem ty prap te them te dua te du perseri < isha shum i lumtur kur isha me ty si zog fluturoja gjithkun ne gjithsi shpesh po te sho ne ender zgjohem ne mesnat une e pys vet veten pse nuk pata fat> per ty i dashur valdet nga era edhe pse je shum larg kurr zdo te harroj te dua shum me fal te lutem era valdeti y love

Qyteti: prizren - Postuar me: February 28, 2009 9:58 pm
Email

mimoza_ch_pz

ZEMER ME BESO UN JAM PENDUAR DESHMITAR I KAM LOTET NE SY
TANI E PRANOJ SE KAM GABUAR ASNJEHER SKAM QEN E MIR ME TY
I KUJTOJ ME MALL PUTHJET E TUA
JO SE BESON POR ESHT E VERTET
ME MESOVE TI ME LEDHATIME
KTHEHU PRAP TE LUTEM MOS ME LE
SKA NJERI QE NUK GABOJ
QE NJE ZEMER SE LENDOJ
PA MEKAT NE KET BOT SKA NJERI
DOTE VI PRAN BUZVE TUA TETE THEM SA SHUM TE DUA
VRAVA ZEMREN QE MA FALE TI
EGZISTOJ SEPSE TE DUA
PA TY JETA SKA KUPTIM
ME FAL NESE KAM GABUAR
POTE LUTEM ME GJTH SHPIRT

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 15 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]