Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kumanov f. likov - Postuar me: February 28, 2009 9:30 pm
Email

*.*e2n*.*

Qyteti: dardani - Postuar me: February 28, 2009 7:32 pm
Email

dona

Zemra ime po vuan syri im po loton ike me le te vetme dhe me tjetren po shkon

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 27, 2009 8:37 pm
Email

mirjeta

kerkoJ falJee per qdoo gabIm tash pendona, por qdoo gje ka pendim ndersa e kaluara nuk ka kthIm...

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 24, 2009 6:27 pm

laureta

kerkoj ndjes sepse te dua kerkoj ndje s duhet te jesh me mua kerkoj ndjes sepse me mungon rri online zemra ne coft se me don.!!!

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 24, 2009 6:25 pm

laureta

me duhesh dashuri por edhe ti i dashur te them te dua sepse zemra me plasi....."love is in the air".....

Qyteti: fier - Postuar me: February 23, 2009 5:40 pm
Email

mila

Jetoje jeten,me fatin mos u ze.
Kalo dite te lumtura dhe mos vuaj per asnje.
Duaje veten dhe fali ngrohtesi.
Ajo eshte me e embla
Duaje pergjithnji

Qyteti: prizren - Postuar me: February 21, 2009 7:35 pm
Email

jola

Qyteti: therand - Postuar me: February 20, 2009 2:09 pm
Email

ibrahim

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:08 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Me fal!!! Une te mendoj cdo dite, cdo ore, cdo minute e cdo sekonde qe kalon. E di qe kam gabuar, per kete te kerkoj te me falesh!

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:07 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Po mendoj per mbremjen qe kaluam, per syte e tu te trishtuar dhe qaj. Nuk me kishte ndoshur ndonjehere te qaja ne kete menyre...nuk dua te te humbas! Je nje person vertet i rendesishem dhe te dua shume.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 16 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]