Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:07 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Kur nuk te kuptoj...MOS U NXEH! Kur nuk te degjoj... MOS MA VER RE! Kur te them "jo"...ME FAL! Tani qe te them "kam nevoje per ty"... ME BESO!

Qyteti: USA - Postuar me: February 17, 2009 2:06 pm
Email

Mondi__RrUgAc__Tropojan

Please Forgive me i did not mean to hurt you can you ever forgot me Baby I am So Sorry

Qyteti: sarande - Postuar me: February 16, 2009 7:42 pm
Email

rubin

Nese te lendova te lutem me fal.
Dhe pse te besova te lutem me fal.
Isha i verrbuar nga nje dashuri qe nuk ishte per mua.
Nese te kam dash te lutem me fal.
Ti mund te me falesh, por une veten dot nuk e fal.
Gabimet i bejme falje kerkojme por a eshte e drejte ????????

Qyteti: sarande - Postuar me: February 16, 2009 7:18 pm
Email

rubin

Te fal per gjithcka.
Me fal edhe ti.
Te falim njeri-tjetrin.
Ne shpirt te gjejme qetesi.

Qyteti: shkodra - Postuar me: February 15, 2009 9:15 am
Email

Shqiponja

me fal por me duhet te "te harroj"
jo se dua,,,
me fal qe po te le,
me duhet nga e para te filloj,
larg teje,,
me mendime tek ti epamundur te jetoje,,,
mundohu te me "harrosh"
te lutem dhe ti,
do jetosh shume me mire, une e di..

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 13, 2009 8:16 pm
Email

dijaaaaa

Nese sme do me thuaj do te kuptoj edhe pse te dua,do te kerkoj falje kohen qe ta mora e nese tkam pengu me fal se kam gabu.......

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 9, 2009 8:20 pm
Email

linda

Kur ta kuptoshe vdekjen time jetoje jeten me gezime jeto me ate qe paske dasht aq sa tedeshti zemra ime nese nje dit te thojne une seper ty kame vdekur kujtoje dashurin ton dhe doren qe teka prekur nese nje dite te thojne se une jete kame ndrru mose mendo se ma sjetoj nga ti rende jame lendu.....

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 9, 2009 8:14 pm
Email

lina

Diten kur te beheshe dhenderr telutem mose veshe katellik te bardhe mose me dergo mu ftes seme lote smundeme me ardhe............

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 8, 2009 8:50 pm
Email

lina

Te kame aqe larg,por prape te du pse nuk me lajmroheshe,pse me keharru qka bera keqe qeme nuke me done apo ke gjete tjetren qe mashume te dashuron si iharrove ato dit se bashku amunde te naje sjell zoti dashurin eperparshme te lutem loqke mose me harro,lanmrohu te lutem nese pake me do.qaoo nga lina

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 8, 2009 8:44 pm
Email

lina

Sont flejn te gjithe ata qe jane te dashuruar nga dikushe,,ti flej rehat se ke dikon qe te done vetem tyyyyyy loqk

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 17 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]