Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: sarande - Postuar me: January 22, 2009 12:54 pm
Email

rubin

Me fal.
me fal. me fal .
Eshte thjesht nje fjale. por te dedikohet ty,
dhe del nga zemra ime.
Thjesht mundohu ta kuptosh ta arsyetosh.
Te lutem me fal
dhe perseri te me dashurosh.

Qyteti: tetove - Postuar me: January 21, 2009 1:12 pm

besa

te gjitha vargjet qe ti shkruaj te tregoj sa shum po vuaj dhe mendja po lufton per diken qe e dashuron doshta dhe ti me don por ke inat dhe sme tregon

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 19, 2009 12:22 am
Email

tina

kam dashur nje djal kam pasur lidhje 2 vite jemi ndar jemi pajtuar kemi pas konfikte shumta sa her qe jam ndar kam kerkuar falje ai as nuk mirke parasysh ato dhe ne fund un ndam dhe me se kam par kur ne jet por largsia ben te veten kam haruar

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 16, 2009 5:58 pm
Email

linda

me fal te lutem qe ta theva zemren me fal i dashur se edhe un jam femer, me fal se kurr me sdo te lendoj falja zemres sime qe nat e dit vajton I LOVE YOU....

Qyteti: tirane - Postuar me: January 15, 2009 8:35 am
Email

erida

edhe kur shiu bie mbi xham e plepat dridhen gjer naten vone,ta dish ne mendje vec ty te kam,gjithe qenia ime te kujton

Qyteti: prizren - Postuar me: January 14, 2009 12:14 am
Email

nedim

te dua pa mas te dua pa mbarim te tua me shum tu jeta shpirti im.gjaku me pervlohet shpirti me veq me kallet po emrin te te vetem nga ZEMRA smendahet

Qyteti: TIRAN - Postuar me: January 10, 2009 4:02 pm
Email

TONI

o njerez mos lakmoni lulen nga ngjyrat e bukura sepse shpejt petalet e saj do te bien por lakmoni lulen qe ka arom ajo thell hyn ne shpirt

Qyteti: G-Lan - Postuar me: January 7, 2009 9:10 pm
Email

tuti

M'fal se shum gabova,Une Kurr Su Permisova Ty Vlern Nuk Ta Dita,M'fal Se U Mashtrova,Mfal I Madhi Zot Che E Bona Un'aton Ket sen E Boj Pi ZEMRES e Boj Vetem PerAt Djalin

Qyteti: metehi - Postuar me: January 7, 2009 5:24 pm
Email

Mira

Me fal me fal e di qe kam kabu por e meriton se me tjetren ke shku <>?

Qyteti: Gjilan - Postuar me: January 1, 2009 12:10 pm
Email

Nuzi

Kopjen Tem Ki Me Kerku PoR Ma Von ka Mu tu Kujtu Se Origjinalin e Ke Pas e Ske Dit Me Shfrytzu....

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 19 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]