Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: skenderaj - Postuar me: December 6, 2008 10:57 pm
Email

SpeCii

Veq ty te pata edhe ty te humba ni sen me lendon shum qe ste putha e me vjen qe jem larg e smuj me te pa edhe me te than se veq ty te qdo nat ne anderr te kum pa....shpirti po me dhem qe kurr ty ma Q.... nuk do te kem

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 6, 2008 3:49 pm
Email

liridon

edhe pse me ben te vuaj prap ne zemer po te ruaj edhe pse me ben te qaj prap ne zemer po te mbaj zemer

Qyteti: Lipjan - Postuar me: December 6, 2008 11:05 am
Email

Xona

Qyteti: Lipjan - Postuar me: November 25, 2008 12:13 pm
Email

Linda

Me fal shpirt me fal zemer
Me fal nese najher te kam pengu tash loqk mundesh mem harru gjithqka ka perfundu edhe nese te kam lendu shum her edhe ti ate ma ke bo mu shum her kom pas qef ty me te dashuru po u kan ni sen qe ti kurr se ke meritu.

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 23, 2008 9:35 am
Email

naim

Qyteti: tiran - Postuar me: November 19, 2008 5:51 am
Email

dorina

NJE YLL KAM NE ZEMER QE AKOMA NUK ESHT SHUAR
ESHT DASHURIA E FUNDIT DHE ME E EMBLA QE KAM PERJETUAR CDO GJE KA NJE FUND DHE KTE E PRANOJ POR FUNDI I KSAJ DASHURIE SHPIRTIN MA LENDOJ.NUK ME VEJN INAT PSE ME BRAKTISE MUA,POR SE ME LE PA E DITUR SE SA TE DUA

Qyteti: malishev - Postuar me: November 17, 2008 6:42 am
Email

ARJETA

une ket sms ja dergoj veq zotit i cili me ka fal indivit te shendosh dhe normal.ku sms i dedikohet zotit te cilit i qofshim fal

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 14, 2008 9:49 am
Email

shejtani_vogel

njeriu i mire fal dhe harron!
po cte bej qe sjam njeri i mire?

Qyteti: tetove - Postuar me: November 10, 2008 5:47 am
Email

linda

ah sikur te isha e vdekur do te ishte me mire sdo te doja jete e as dashuri zemra ime e shkrete nuk do te kishte emerdo te pushonte e qete sikur mashkulli pa femer.

Qyteti: DIBER - Postuar me: November 4, 2008 3:35 pm
Email

XHELAL

kur ne jet nuk kam mendu me te lendu pse me ben qe jeta ime te jet e pa vlershme pse a mendon cfarke ber te lutem kthu dhe ledhatom

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 21 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]