Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: preshev - Postuar me: October 30, 2008 12:44 am
Email

florian

e shkrova te dua ne rere e fshine dallget,e shkrova ne qiell e fshine rete,e shkrova ne zemer mbeti per jete

Qyteti: tetove - Postuar me: October 27, 2008 4:50 pm
Email

MILI

Keto vuajtjet e mia kur dot ken mbarim ndoshta kur dot vdes do te ken pushim ne zemren time vendosa nji emer vetem ty te dua dhe dot mbaj ne zemer...

Qyteti: koln - Postuar me: October 23, 2008 8:35 am
Email

LILI

Nuk jam gjerman qe foli gjermanisht por jame dashuria jote qe te dua seriozisht une te dua por ti a me don mua nese me don ateher kthema ich liebe dich

Qyteti: Prizren - Postuar me: October 12, 2008 8:25 am

GenTa

Me fal shoku im me fal per te gjitha me fal qe te ofendova diten qe shkove...ty tkam patur mik te zemres ty tkam patur moter e vella ishe ai i cili gjithmon me ndihmonte ne qfaredo situate qe gjindesha...aq shum vite bashk i ndam gezimet dhe hidherimet..aq mir kam kalu me ty sa qe kurr nuk do te te harroj ... sa do larg qe te shkosh dije qe ne zemren time gjithmon do te kesh nji vend special...gjithmon do ta kesh mbeshtetjen time..mfal qe tkam ofendu pa arsye...mfallll t'lutnaa...(K)

Qyteti: gjilan - city - Postuar me: October 5, 2008 5:59 pm
Email

alimassiv

Qyteti: gjilan - city - Postuar me: October 5, 2008 5:55 pm
Email

alimassiv

Qyteti: bxl - Postuar me: September 16, 2008 3:34 pm
Email

shqiptarja

... Nese padashur ta roberova zemren ,
me fale
padashe te desha . Padashje ta pushtova
shpirtin e zemren me dashuri,
me fal o jeta ime qe 'padashur' te te harroj s'po arrij .....

Qyteti: prizren - Postuar me: September 11, 2008 9:09 pm
Email

lina

pse o zot edua njeriun qe sme don ndoshta dashurin time nuk e meriton me fal zot nese kam gabu ne njeriun qe sme don un jam dashuru

Postuar me: September 4, 2008 1:32 pm

ViSi

Me fal zemra ime qe me ty smund te jem, me fal qe ne mendje ty do te kem, me fal per mekatin tim, qe u dashurova me ty shpirti im.

Postuar me: September 4, 2008 1:31 pm

ViSi

Me fal nese gabova qe me ty u dashurova,me fal nese te thash te dua dhe kjo ty te ka lendua,me fal nese po gaboj qe ty po te kerkoj,me fal qe po te shqetesoj por ty te dashuroj.

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 22 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]