Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: September 4, 2008 1:31 pm

ViSi

Humba nje njeri te mrekullueshem, gjithcka per fajin tim, me vjen keq qe te kam zhgenjyer, nuk jam nje mikeshe perfekte, me vjen keq qe ti tani me urren, me vjen keq qe te humba pergjithmone, e di , nje mikeshe si ty nuk kam per ta gjetur me...ME FAL!

Postuar me: September 4, 2008 1:30 pm

ViSi

Kerkova ne cdo cep te botes gjerat me te mira per te ti falur, nuk i gjeta dhe nuk di ku ti gjej, kuptova qe asgje nuk vlen sa dashuria jote dhe do te jepja gjithcka per nje buzeqeshje, per nje puthje, per mendimin tend!

Postuar me: September 4, 2008 1:30 pm

ViSi

Kur nuk te kuptoj...MOS U NXEH! Kur nuk te degjoj... MOS MA VER RE! Kur te them "jo"...ME FAL! Tani qe te them "kam nevoje per ty"... ME BESO!

Postuar me: September 4, 2008 1:29 pm

ViSi

Miqesia eshte tamam si nje keshtjelle rere: e veshtire per tu ndertuar, e lehte per ta prishur, por shume e bukur per tu kujtuar...do vish me mua ne plazh?

Postuar me: September 4, 2008 1:29 pm

ViSi

Te falesh eshte hyjnore! Eshte cilesia e te guximshmit dhe jo e frikacakut.

Postuar me: September 4, 2008 1:28 pm

ViSi

Te kerkoj te falur per te gjitha gabimet qe mund te kem bere...Te kerkoj te falur per te gjitha gjerat qe nuk te kam thene. Te kerkoj te falur per ate te mallkuar "Te urrej"

Postuar me: September 4, 2008 1:27 pm

ViSi

Po mendoj per mbremjen qe kaluam, per syte e tu te trishtuar dhe qaj. Nuk me kishte ndoshur ndonjehere te qaja ne kete menyre...nuk dua te te humbas! Je nje person vertet i rendesishem dhe te dua shume.

Postuar me: September 4, 2008 1:27 pm

ViSi

Me fal!!! Une te mendoj cdo dite, cdo ore, cdo minute e cdo sekonde qe kalon. E di qe kam gabuar, per kete te kerkoj te me falesh!

Postuar me: September 4, 2008 1:24 pm

ViSi

Falja eshte hyjnore, behu dhe ti hyjni!

Postuar me: September 4, 2008 1:24 pm

ViSi

Do te desha te te thosha me fal, por se bej dot... kam frike mos me thua: nuk te fal!!!te dua shume ...Me fal!

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 23 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]