Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Vlora - Postuar me: May 23, 2012 3:38 pm
Email

Erika

vetem pa ty rri e mbytur ne mendime,vec me lot ne sy per ty o zemra ime,vetem per ty qaj sepse te dua shum,dikur te thoja pak tani ne maksimum.Sa her flas me ty,zemra me rreh fort,se je i vetmi q dua me shum ne kete bot,Sa her te them te dua e tham me dashuri,se ne zemren time qendron vetem ti,dhe kur te them <o shpirt> e them me te vertet sepse shpirti im je ne realitet..Shum malli me merr per puthjet e tua dhe per perkedheljet qe aq shum i dua.Me mungon o shpirt...shum me mungon ti,dua te tprek trupin me shum dashuri.Vec dicka te dish dhe ne mendje ta fiksosh..se brenda trupit tim gjithmon do te qendrosh

Qyteti: ferizaj - Postuar me: May 19, 2012 1:17 am
Email

jetoni

Vazhdo lendoje,.. Thyeja zemren,.. Por kur ta shohesh te lumtur ne krahet e dikujt tjeter.... "Mbylle gojen" !

Qyteti: ferizaj - Postuar me: May 19, 2012 1:08 am
Email

jetoni

te lutem me fal zemra imee dii se kume gabuu ama pore hater te familjse te kume harruu te lutem me harro edhe tii mose me qoo sms edi se me done edi po te lutem me harroo

Qyteti: klin - Postuar me: May 18, 2012 3:00 pm
Email

m a

dashuria esht kur koha transferohet ne nje kujtes dhe ben nje te kaluar plot shpres ta thesh nje zemer esht shum let qe ta kthesh nje te kaluar esht shum veshtir ne jet te kerkoj falje me mira her por gabimin qe ke ber nuk do ta fal kurr...

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 25, 2012 12:13 pm
Email

albina

Egzon qa po bon a je mir a ka naj sen3 ka tii klm te dua ma se shumti ne bott TE DUAA...(L)

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 25, 2012 12:09 pm
Email

arbria

arbri qa po bon a je mir a ka naj sen3 ka tii a po vjen un shkoll neser tung t`duaa<3

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 9, 2012 10:55 am
Email

mirjeta

kur te kam pran perlahemi e puthemi ledhatohemi por ne fund shahemi vrapoj nga der iki me lot pranon te me kerkosh por lodhesh kokt harroe se per ty ska tjetr dashuri kur sbahet e vjeter ka te shkojsh gjith mon me kujto dhe telin kurr nga dora mos e lesho???....

Qyteti: Gjilan - Postuar me: February 25, 2012 5:51 pm
Email

vlora

dashurin po dite ta mbash je mbreti i botes.Po nuk dite ta mbash je fukara i gjith botess.

Qyteti: prishtine - Postuar me: December 20, 2011 7:49 pm
Email

arijan

Te deshta me shum se vetem por tani gjithqka ka mbaruar,
me lendove ndjenjat e mia por ti e di qe ende ste kam harruar,
te kisha ne zemer te kish ne shpirt po tani qe u ndam shoh pak drit ,
kisha qen i bllokuar ne nje erresir por tani e kuptova se pa ty eshte gjithqka me mir ,
ahh do te deshiroja kur mos te te kisha takuar ,
ndoshta do te ishte me mir,
me thoshe fjal te bukura me te cillat un te besova por tani shoh qe pasna qen i verbuar at koh
nuk mun ta besoj se si besova fjalet tua ,
por e di mu dute shum bukur sikur ti nxirrje nga zemra por paskam gabuar,
gjdo gje qe te kam then kan qen nga zemra por tani e kuptova qe shum kam gabuar,
tani kam jeten time sepse ather jeta ime ishte e jotja ti kontrolloje gjithqka ,
por tani gjithqka mbaroi lamtumir dhe dua ta dish qe kurr sdo te ta fal sa te jem gjall
do te me kerkosh por po te them qe do te jete shum vone sepse ather un do te te kem harruar plotsisht,
dhe dua te te them qe :
te gjitha qe ke bere ne ket jete do te paguhen ne jeten tjeter kete mos e harro

Qyteti: istog - Postuar me: November 10, 2011 9:51 pm
Email

lika

ti je ai qe me tradhtove te lutem mel me fal te gjitha qe i kam perjteua une te dua te lutem me beso se je jeta qe ti rrno

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 3 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]