Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: September 10, 2011 8:38 am
Email

Arben

FLM ==> Fli Me Mua
KLM ==> Ke Lujt Mendsh
TDSH ==> Te Dalte Shpirti
MHB ==> Me Hahet Buk
SPS ==> SJAM PER SEX.....:P

Qyteti: mbrostar - Postuar me: August 21, 2011 9:21 pm

rukie

un te dua
ti sme do
leri lojrat o djalo
edhe hajde me tako
se neser skam kohe
un te dua ti sme do
leri nazet o djalo
hajde me mua
mos me turturo

Qyteti: kumanove - Postuar me: August 18, 2011 1:50 am
Email

zeshkanja_be

Nje dit prap do te kthehesh por do te jet vone .. sepse mbeturinat e hallkive nuk i marr un .. :S

Qyteti: pogradec - Postuar me: July 22, 2011 12:32 pm
Email

sara

rastesija eshte mbret i botes.
Jetoje cdodit sikur te ishte e fundit dite e jetes tende

Qyteti: Tetov - Postuar me: July 12, 2011 1:22 pm
Email

aMela

Malli per ty
Sot po shkruaj nga malli
per ty qe e kam ne zemer
ka kohe qe ste kam pare
as ste kam thirre ne emer
ti se din si po jetoj jeten !
dhe malli im po me mbyte
duke te qare me dite e nete
beso me jan verbuar syte
sot po shkruaj nga loti nga vuajtjet qe zemra i ka
a e din sa eshte e rende
pa meshire nje njeri me e vra !!?
ndalu edhe mendo
ne zemer e forte qendro
sa te kam dashur une
askush nuk do te do

Qyteti: Kaqnik - Postuar me: June 23, 2011 4:26 pm
Email

eldaa

Me fal shok i dashur nese jam shpreh keq me ty por beso qe nuk kom pas tjeter zgjidheje...Eldaa

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 13, 2011 4:05 pm
Email

lona

u nise drejte nje udhetimi pa kthim sa doja te te thoja ti ishe deti i shpirtit tim koha iken pa meshire malli me kot rri e te pret kujtohu ndo1 here per mua te pakten kur te shikosh det.....

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 7, 2011 1:03 pm
Email

Monika

kerkoj falje po ta duash mos ja thyej zemren nese e don duaje me mall se po te vdes
kurr nuk do ta kesh ....<3!

Qyteti: elbasan - Postuar me: May 30, 2011 11:06 am
Email

cupidi lenduar

Nese gaboj di te ul hunden dhe te kerkoj te falur, por neqoftese kam te drejte un shkoj kunder gjithckaje dhe gjithkujt.

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2011 11:57 pm

vogelushja

zemer...me fal qe te kam merzitur ne shum momente por te dua shum dhe nuk jetoj dot pa ty

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 4 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]