Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: April 5, 2011 11:06 pm
Email

gezim

Me fal o zemer qe me ty jam dashuru por mbase skam gabu por ne te dy gjuen e perbashkt nuk po e gjejme e kam menduar shum her te ik larg teje e cdokuj por nuk e bej dat sepse te dua shum.dije se nuk jetoj dot pa ty bora.

Qyteti: pr - Postuar me: April 1, 2011 7:20 am
Email

lena

nje shoqe e imja me tha a nuk po merzitesh qe e humbe ate une thash: Jo sepse UNE humba dike qe sme do kurse AI humbi dike qe edhe jeten do e jepte per te :S

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 27, 2011 8:22 pm
Email

ideal

me fal zemer se di se te idhnova me fal te duaa

Qyteti: durres - Postuar me: February 19, 2011 6:47 am
Email

princces ola

nese gjej nje monedhe dhe ta jap ty atehare pasurohemi qe te dy nje monedhe e vogel qe gjindet rastesisht eshte si dy deshira ce plotesohen njekohesisht

Qyteti: tetov - Postuar me: February 18, 2011 4:19 pm
Email

arta

nje fjal nuk do thote azgje por disa po

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2011 11:10 pm
Email

Besa

falja esht dicka qe te ndrishon jeten per te mir...ekam pat veshtir te fal dikur por prej se smfali mu aj qe e deshta une ja fali cdo gabim gjithkujt

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2011 11:08 pm
Email

Besa

e pranoj se kam gabuar tlutem mfal..cdo njeri ne jet gabon kur ka nje hall...u mundova qe ta them ty hallin tim por e pash se ti skishe durim...

Qyteti: gjilan - Postuar me: January 13, 2011 9:33 pm
Email

kaltrina

Thone se dashuria e pare nuk harrohet po mu as qe po me kujtohet<:p

Qyteti: tirane - Postuar me: November 26, 2010 7:39 am
Email

mani lala

Cka te te jap per kujtim
te jap gjysmen e shpirtit tim, nese gjysma ste mjafton te fal zemren pergjithmon.

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 9, 2010 6:29 pm
Email

izaura

nqs si murin me te madh ne bote njohim murin e kines e kemi gabim pasi ka mure me te madh se ai mure ...ndoshta muri qe ndane ne nga personi joe i dashur nuk eshte fizik por eshte nje mure i pashembur ne ndryshim mga muri i kines qe mund te shembet........do te doja qe ai mure te ishte fizik dhe qe neser te punesoja njerezit qe ta shembeni por qte bej se muri qe po shkatrron jeten time nuk mund te shembet as nga ushtria osmane ,....

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 5 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]