Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: qytet i humbur - Postuar me: October 19, 2010 4:43 pm
Email

zemra e thyer

shum te kam dashur por tani qe u ndam me ska asnje shpres per ne sa me mungon ti sa me mungon kur me thoshe te dua tani vetes i bej pytje se kush do te zevendsoj njeriun qe e deshta e dua dhe do ta dua gjithmon per ty zeshkan IloVe yOu

Qyteti: tirane - Postuar me: July 14, 2010 11:31 am
Email

elson

u nise drejte nje udhetimi pa kthim sa doja te te thoja ti ishe deti i shpirtit tim koha iken pa meshire malli me kot rri e te pret kujtohu ndo1 here per mua te pakten kur te shikosh det.....

Qyteti: Shkup - Postuar me: July 6, 2010 10:13 pm
Email

Ita

Qyteti: Prishtin - Postuar me: June 29, 2010 2:57 pm
Email

adelina

KISHA DASHHT MI THAN MFAL BILL KLLINTONIT QE SKOM SMUJT ME DALEN ME TOO QEE GABIMI JEM

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 24, 2010 7:44 am
Email

riki

nese me duhet qe te zgjedhje mes frymarrjes dhe teje, un do te shfrytzoja frymarrjen time te fundit qe te them te dua.......

Qyteti: prizren - Postuar me: June 13, 2010 12:45 pm
Email

lejla

fale o zot ishte shum i ri gaboj o zot sikur qdo njeri fale o zot mos e le te vuaj edhe pse per te un jam vajz e huaj fale o zot se ende e dua telutem fale

Qyteti: pz - Postuar me: June 5, 2010 9:50 pm
Email

esmere

hajt jetoje jete se ti ne xhak e kishe pase tradhtin po kete se kam vre po kur e vreta se qfar tradhtari je isht pak si von se tekam desht sikur jete time po tradhti e ki ne zemrdota pagujshe para ZOTIT

Qyteti: pz - Postuar me: June 5, 2010 9:47 pm
Email

esmere

xhdo her ikam thon vetes mamir te vdes qe pa ty me jetue po kurr skam mendu ti qe me len edhe me tjetre une ty mete takue

Qyteti: pz - Postuar me: June 5, 2010 9:44 pm
Email

esmere

nje nat pa ty ne enderr pa ty nje dite pa ty ne ore pa ty kam pase shum veshtir te jetoj po se me dole hejn ket se besoj

Postuar me: June 4, 2010 4:49 pm

ona

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 6 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]