Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ballsh - Postuar me: June 3, 2010 5:44 pm
Email

ona

Qyteti: ballsh - Postuar me: June 3, 2010 5:43 pm
Email

ona

Qyteti: gostivar - Postuar me: June 2, 2010 10:34 am
Email

albana

kerkoj falje qe ne ty u dashurova kerkoj falje qe ty zemren ta theva.......

Qyteti: Ratkoc - Postuar me: May 28, 2010 2:34 pm
Email

.t1Mm'

Qyteti: gakov - Postuar me: May 27, 2010 3:37 pm
Email

mergime

ti pei tjerve sen mos prit ti bon fam e jo hit i rrihet vlera per qdo dit ky osht nice e tjert jon shitt !~RONALDO~!

Qyteti: tirane - Postuar me: May 23, 2010 9:48 pm
Email

malvin

Eshte me mire te lendohesh nga e verteta sesa te ngushellohesh me genjeshtra...~~LOVE~

Qyteti: nga prishtina - Postuar me: May 22, 2010 7:36 pm
Email

tina

Qyteti: PEJA - Postuar me: May 18, 2010 12:05 pm
Email

aRtaannii

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 17, 2010 1:14 pm
Email

adja

Njeriu gabon ne jete dhe shume here me vone pendohet dhe vetem per kete pendim ne duhet te falim.TE FALI DHE TY ZEMRA IME EDHE PSE ME KE BERE TE VUAJE SHUME.

Qyteti: rahovec - Postuar me: May 17, 2010 8:35 am
Email

egzona

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 7 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]