Mesazhe falje, Sms, Fraza

Mesazhe Fraza Shprehje Falje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kukes - Postuar me: May 15, 2010 6:01 pm
Email

rasi

Kur Njeriu E Kupton Qe Nuk Eshte I Ditur Atehere Ka Hedhur Nje Hap Drejt Diturise
By*Rasi-Cena*

Qyteti: gjermani - Postuar me: May 11, 2010 10:54 pm
Email

erika

Me fal moj nene se shum gabova, une ika qe te jem e lumtur , por kurre nuk u lumturova gjithnje me rrinte mendja tek ju , tashme skam se ku me shku . Ishalla ka nje Zot me te madh se ne te naj fal keto gabime ne jete ! tung erika

Qyteti: tiran - Postuar me: May 6, 2010 10:10 pm
Email

genci

Me fal o shpirt qe te tradhetova
jam un ai qe te lendova
te lutem me fal se pa ty sjetoj
nuk di cte bej por nuk dua te te harroj
Te dua Ola!

Qyteti: fieri - Postuar me: May 6, 2010 10:04 pm
Email

genci

Me fal o shpirt qe te zhgenjeva ,,,se di se cpata se di se c'ndjeva
te lutem me fal 1milion her .....
.....ndoshta me ke harruar por un te kujtoj perher!

Qyteti: has - Postuar me: May 6, 2010 4:33 pm
Email

maxhun

po ta them ne 4 sy me faaaaaaaaaaaaaaaaaaaal

Qyteti: Prishtina - Postuar me: April 28, 2010 7:48 pm
Email

Jeton.

Me fal per Gabimin qe e bera mbi gabim . . .
Njerz jemi dhe gabojm . . .
Me fal per gabimin tend , duke me len te vetem . . .
Dhe me fal qe te dua nje her me shum se veten.

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 28, 2010 12:21 pm
Email

Engjellusha

Si do te shkruja sonte kur mesazhet si lexon?
a do te jet ky fundi i nje zemere qe te don ?
sme therret si duket ske guxim ta degjosh veq 1 her zerin tim :S:S
ti veten nuk e sheh jen 1katil qe vret
te tjeret si lendon me mua e ke me lehtt :S
per pllumin

Qyteti: tirane - Postuar me: April 22, 2010 1:32 pm
Email

sweety

me fal zemer qe jam bere e besdisshme per ty,,me fal ti shpirt qe shum po tlendoj...me dhemb mungesa jote dhe padashur te acaroj...me fal o jeta ime qe kaq shum te dashuroj...per oltin...nga adela

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 4:13 pm
Email

Administrator

Qyteti: kercove - Postuar me: April 17, 2010 8:24 pm
Email

selime

Qdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim..!

Top 31:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21      22      23      24      25      26      27      28      29      30      31

Faqe 8 nga 24   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]