Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: November 16, 2014 7:11 pm

sa i cmendur

Pse kinezi nuk han me qet gisht ⏫? Hoo pse be s'han po ata i llepajtin krejt gishtat qudi po hajt ta shoh..Ooo budall kurse ke kalaue me 5 po ki o gishti jem oo hupmu mot ot sho (kot fare) hah

Qyteti: durres - Postuar me: November 1, 2014 10:38 pm
Email

viktor

Nje bjonde blen nje makin dhe futet brenda ne makin dhe fillon te qaj e pyet shitesi , pse qan, po ja un nk i jap dot makines, pse? po ja ketu jan 3 bedale dhe un kam 2 kemb

Qyteti: kumanov - Postuar me: June 5, 2014 3:49 pm
Email

Bekim Sinani

Pytje .Psee Bjen Shiu.
pergjigje .Sepse Ska Shkall Me Zhdrip

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 25, 2014 8:49 am
Email

pranvera

Pse bjondina kur fle mer me vete vizoren?

Sepse do te shohe endrra te drejta.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 24, 2014 4:21 pm
Email

pranvera

Pse bjondina kur fle mer me vete vizoren?

Sepse do te shohe endrra te drejta.

Qyteti: Tirane - Postuar me: December 23, 2013 11:50 am
Email

ANNA

cili eshte dallimi mes biondeve dhe Titanikut??????Ndryshimi eshte se ne Titanik dihej numri i meshkujve te pranishem...

Qyteti: kaqanik - Postuar me: June 8, 2013 10:11 am
Email

shaip

pse biondina kkur shkon neshitore e merr shishen me uj
se i lan borxhet

Qyteti: prizeren - Postuar me: February 15, 2013 6:35 pm
Email

shaim

pse bijondina ka ra prej dritare

se u kon ti pengllat perdet

Postuar me: February 14, 2013 10:19 pm

kot fare

JE i bukur si nje gomar mi ke syt si nje zagar ti per mu je si nji lop ma va fanculo mer idiot heheheh (kot fare)

Qyteti: deqani - Postuar me: November 19, 2012 4:54 pm

ylljaa

pse biondinat kur ta sheh ni fustan me ni butik keshh ::

se thojn kush e kesh e vesh :P:P

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 1 nga 28   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com