Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kruje - Postuar me: October 31, 2012 8:09 am
Email

Ervini082

Na ishte nje her nastradini edhe gomari mir po gomari na ishte lodhur edhe nastradini po shkonte per te punuar tokat i ngjitet gomarit dhe gomari nga lodhja nuk ecte edhe nastradini e mer samarin e gamarit edhe veglat dhe i mban mbi shpinen e vet edhe pastaj i ngjitet gomarit dhe i thot ec tani gomar se gjonat po i mbaj un mbi shpin tani....

Qyteti: brazil - Postuar me: September 2, 2012 5:59 am
Email

ricardo kaka

kan qen dy gra,ato shpesh her ndodhte te haronin,,,,dhe shkojne ne nje kafe dhe porosisin kafe pastaj dolen dhe njera e pyet tjetren ,,,oj a pajtem kafe ,,???po pse zar ne ishim ne kafe?????????..hahaha

Qyteti: prishtin - Postuar me: August 11, 2012 8:57 pm
Email

elaaa

jon kan gjermani,amerikani,dhe shqiptari dhe jan kan ne burg edhe drejtori i burgut ka than qai i cili e bon ni gjest qe se kam par kurr do te lirohet edhe u hi gjermani i pari edhe e ka maru ni hulaj per 2 vet dhe drejtori ka than ai sen so kjo u hi amerikani e ka maru ni loder ka than drejtori ai as kjo so sem kur u hi shqiptari e ka ba nevojen e madhe ne njeren pjes te hulajes kurse ne pjesen tjeter i ka mshu me dor sh nevoja e madhe u lepit ne tavan dhe kur u hi drejtori ka than kum pa qa skom pa veq me ba mutin ne tavan kurr skom ni edhe e ka liru shqiptarin prej burgut

Qyteti: gr - Postuar me: July 27, 2012 12:17 pm

didi

nje dite shkon hajdudi vjedh shpin e nastradinit.dhe nastradini e shikon e i shkon pas.futet hajduti ke shpia vet.dhe nastradini troket ne der del hajduti i thot c'do ti ktu nastradini i thot morre gjith rrobat e shpis time dhe kujtova se po shpergulesha me shpi ktu.haha

Qyteti: prishtine - Postuar me: June 18, 2012 11:48 pm
Email

red's

mjeku:
shkon ni plak te mjeku edhe ulet e ja bon mjeku dishu loke met kontrollu , plaka ja kthen : a spo puthmi niher aaa!!!

Qyteti: bllace - Postuar me: June 9, 2012 10:45 am
Email

gentaaaa

u kan nastradini dhe disa te rinj .njeri nga ma te meqmit i thot ku je o nastradin baba i magarve.nastradini ja kthen pse ti o djali jem ke dal prej stalle

Postuar me: June 3, 2012 4:36 pm

kosovari i ri

njeher nje burr ishte merzitur dhe gruaja e tij i jep 0 euro e i thot dil qytet e knaqu me naj femer,,dhe burri kthehet von,,e te nesermen e pyet gruaja me trego o i dashur se me ke i hargjove parat,,ai i thot ti ma bere te miren e un tetregoj,,i thot se motra jote ishte duke ardhur ktu,,e me pyeti se ku po shkoj,,i tregova e me tha ske nevoj te dalesh ne qytet po jepmi mu 50 eurot e knaqumi bashk,,,e burri i tregoi krejt gruas,,e gruaja tha po ajo asht prostitutke kurv lavire,,une sjam si ajo une kurr burrit te saj nuk i marr para.........

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 10:02 pm
Email

mentor corleone

I dashuruari
Nje djalosh- student - i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 10:00 pm
Email

mentor corleone

Baba dhe djali
Nje dit i drejtohet baba djalit 11 vjecar:
- O bir, ka ardh koha mi bo dy-tre llafe rreth seksit me ty.
Djali ia kthen:
- Ani babe, fol cka osht kah t'intereson

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:55 pm
Email

mentor corleone

Nata par
ne naten e par hyn dhendri me nusen ne dhom dhe djali mundohet qe te bajn dicka por nusje frigohet dhe ike ne dhomen tjeter ne te nesermen duke henger buk i thot nusja dhendrit AJ FRIGE NANEN TENDE ME GJARPERIN SI ME FRIGE MUE MBREM....

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 2 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com