Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:53 pm
Email

mentor corleone

nusja e re
Nusja e re ishte tejet kureshtare se qka do t'i ndodh naten e pare te marteses. Mirepo, u zhgenjye kur nuk ndodhi asgje. Edhe naten e dyte, poashtu. Naten e trete i drejtohet dhenderrit:
-"I dashur, nese edhe sonte nuk ben asgje, do te dal ne rruge dhe do ta gjej per vete nje mashkull te vertete!"
-"Oh, e dashur, ma sjell edhe mua nje! - ia kthen me plot gezim ai.

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:49 pm
Email

mentor corleone

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:49 pm
Email

mentor corleone

Ushtari
Oficeri dhe vajza Ne nje tren, ne nje kabine jane ulur nje ushtar dhe oficeri i tij, perballe nje gruaje ne moshe dhe mbeses se saj. Ushtari dhe vajza e re ja ngulin syte njeri-tjetrit kohe pas kohe por asnjeri nuk flet. Papritur treni kalon neper nje tunel dhe ne erresire nje puthje dhe nje shpulle e forte degjohet, por pas tunelit perseri qetesi. Gjyshja mendon: Mbesa ime veproi si duhet dhe mbroi dinjitetin e saj duke i rene ushtarit qe e puthi. Oficeri mendon: Shpulla ishte e forte dhe akoma fytyra me pervelon por vajzes i falet mqs me ra padashje ne vend te ushtarit. Vajza mendon: Me vjen mire qe ushtari mori guxim dhe me puthi, por dhe gjyshja veproi mire qe i ra atij. Ushtari: Vajzen e putha, oficerit ja rrasa sa m'hongri dora, e lujta mire kesaj rradhe..

Qyteti: london - Postuar me: May 11, 2012 9:45 pm
Email

mentor corleone

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 7, 2012 1:24 pm
Email

pishina

u kan amerikani gjermani dhe shqiptari edhe u kan ni pishin edhe ka thon se kush kcen pishin edhe e thot ni deshir deshira ju plotesohet ka kcy gjermani edhe ka than euro euro edhe baseni ju ka mush me euro qashtu ka than edhe shqiptari edhe atina ju ka plotsu e kur ka kcy amerikani ka rrshit edhe ka than u shit edhe i ka dal ni shit

Qyteti: Pr - Postuar me: May 5, 2012 10:17 am

Pa emer!

U kan ni plake edhe ni plak,edhe kan shti fasule per dark, fasli su zi plaku u dal mu dh...ahah

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 18, 2012 2:12 pm
Email

florent

jan kan hajnat edhe popi edhe nje njeri edhe kur te hyjn hajnat me vjell edhe mi rre ata hajnat thojn po hijna te kati dyt tani te i pari edhe hin te i dyti edhe e rrehin kur e rrehein at njerin ai njeri shkon posht te popiedhe i thot a pi ndrrojna vendet edhe i ndrroin tasht hajnat kan pas me hi te kati i par edhe apet e hengri rrehen ai njeri sepse i kishin ndrruau vendet hhahahahha

Qyteti: zvicer - Postuar me: April 9, 2012 4:53 pm
Email

bardh rrahmani seferi

Qyteti: prizren - Postuar me: April 8, 2012 8:27 pm
Email

lola

KANGURI
u kthy lami prei australis e pyet shoku lamin
lam ape hiq nai kagur? ja ktheu lami po volla edhe shum bile e pyet shoku ehh qysh dokshin zogj hesapi

Postuar me: April 3, 2012 3:09 pm

dorii

u kan njoni tani ka ardh edhe njoni tani u bon dy njona

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 3 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com