Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 29, 2012 7:32 pm

Ani

Cfare ben nje bjonde me litar para nje kompjuteri??? ...kap mouse-n se mos i iken

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:48 pm
Email

mentor corleone

u kon ni njeri edhe ka shku e ka marr ni bilet per tren e ngadalshem edhe rasisht e ka gabu trenin ka hyp tren te shpejt edhe kur ka ardh kondukteri ka kqyr bilten ka dhon zotri ti ki bilet per tren te ndadalshem ka than ANI MORE MOS VOZIT SHPEJT MUE SO KA ME NGUTET hahaha.

Postuar me: March 23, 2012 10:01 am
Email

donjeta

ishte nostradini dhe nje njeri e pyet nostradinin se sa vjet i ke, ai thot 21 kur mas 21 viteve e pyet prap sa vjet u bere thot 21, po a te pyta para 21 vjetve the 21 thash, po un jam burr e burri nuk e ndryshon fjalen 100 vjet...

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 19, 2012 5:36 pm
Email

vesa

ni gru ka ardh ne spital se e ka pas burrin aty,ka ardh doktoresha kjo gruja i ka than ku e kom burrin..doktoresha:ne dhomen 6,7 dhe 8.domethan u nda ne 3 pjes hahahahhahaahah

Qyteti: tropoja - Postuar me: March 12, 2012 7:39 pm
Email

ronaldo

Ishin kan dy makina ka ecin ne rruge me shpejtesi te madhe dhe perplasen.Njeri ishte duke vdekur dhe shkoi tjetri tek ky se ishte duke vdekur merr nje shishe uiski dhe i thote pi pak piu pi edhe pak piu pi edhe pak piu dhe i thote ai qe ishte duke vdekur pse nuk po pi edhe ti?une nuk po pi sepse kur te vije policia ti te jesh i pire dhe te te ngele faji hahahahahahahahah

Qyteti: tropoja - Postuar me: March 12, 2012 7:39 pm
Email

ronaldo

Ishin kan dy makina ka ecin ne rruge me shpejtesi te madhe dhe perplasen.Njeri ishte duke vdekur dhe shkoi tjetri tek ky se ishte duke vdekur merr nje shishe uiski dhe i thote pi pak piu pi edhe pak piu pi edhe pak piu dhe i thote ai qe ishte duke vdekur pse nuk po pi edhe ti?une nuk po pi sepse kur te vije policia ti te jesh i pire dhe te te ngele faji hahahahahahahahah

Qyteti: tirane - Postuar me: February 13, 2012 10:15 pm
Email

ajlin

u kon shqiptari dhe francesi
francesi parfumohej edhe shqiptarii thot cfar ere eshte kjo
francesi:asta pasta made in franca
shqiptari e shlon ni pordh dhe francesi i thot cfarr ere eshte kjo
shqiptari:pasul buranija made in shqipria

Qyteti: prizren - Postuar me: February 7, 2012 9:53 pm
Email

lejla

Qyteti: prizren - Postuar me: February 7, 2012 9:51 pm
Email

lejla

Qyteti: shkup - Postuar me: January 4, 2012 11:27 pm

XxX

Ishte Nastradin efendiu duke e punuar aren,vjen nje fshatar dhe i thot:Vrapo efendi se po te digjed shtepia !!!
Pune e madhe pergjigjet nastradini celsat i kam me vete

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 4 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com