Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: December 15, 2011 10:30 pm
Email

Mili

Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia dergonte prinderve te tij.
Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?
Beni; Ia dhash shokut tim qe ti trembte prindeit e tij..
ahuahauhauhaua

Qyteti: mitrovic - Postuar me: December 6, 2011 2:04 pm
Email

albani

u kan i mencuri dhe budalla jan kan me motorr edhe ju kan prish motorrat edhe ja ka ba i mencuri hajde flejna trotuar jo un kam me flejt vij bardh edhe vjen i mencuri flen trotuar nje kamion edhe e sheh budallen thot qfar budalla edhe hin trotuar e shkel te mencurin

Qyteti: korca - Postuar me: October 31, 2011 5:39 pm
Email

enes

beni:babi sot mesuesja me lavgeroi
babai:po cfar te tha?
beni:ju te gjith jeni gomer por ti beni je i madhi

Qyteti: Prishtin - Postuar me: October 24, 2011 6:49 pm
Email

Fati

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 24, 2011 6:22 pm
Email

FATI

NJE NJERI SHKON NE POLICI EDHE DON ME FOL ME HAJNIN QE JA KA PLAQKIT SHPIN NJE NAT ME HERET ,EDHE I THOT HAJNIT SI MUNDEM ME HY MRENDA NE SHPI PA E ZGJU GRUAN NGA GJUMI

Qyteti: UK - Postuar me: October 24, 2011 6:15 pm
Email

visar

Ka qen nje qift duke pi alkohol ne shtepi.gruaja i thot burrit ,te dua , Burri ja kthen , a je ka fol ti a alcoholi se gjoja kishe esht dehur ,gruja ja kthen ,rakis po i thom jo ty ,pihahahahahaha

Qyteti: UK - Postuar me: October 24, 2011 6:05 pm
Email

Visar

Pse sahere te lexoj akullore.com me vjen per me qesh ,pergjegje se ka humore te mira

Qyteti: Uk - Postuar me: October 24, 2011 6:02 pm
Email

Visar

Ka qen ne frigacak dhe ka vendos me shku ne xhungell per mi pa shtazt e egra ,Duke pa do majmuna e elefanta i ka dal nje leopard i zi per para tash qka ka bo frigacaki prej friges e ka kap per fyti leopardin edhe e ka fur piiihahahahahaha

Postuar me: October 19, 2011 7:03 pm
Email

tiina

Postuar me: October 19, 2011 7:02 pm
Email

tiina

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 5 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com