Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: October 19, 2011 7:01 pm
Email

tiina

Postuar me: October 19, 2011 6:54 pm
Email

tiina

Perse Bjondinat Kur Te Flejne Marrin Me Vete Nje Karige

PERGJIGJA//Kur te Lodhet duke fjetur te ulet ne karige\\

Qyteti: llashtic - Postuar me: September 25, 2011 2:47 pm
Email

nesa

pse bjondina kur shkon te dajt i lan dhamt.

Pergjigjja
se tutet qi pisket daja.

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 4, 2011 2:50 pm
Email

xija......

Pse bjondina kur te shkon ne plazh e merr edhe deren e kerrit me vete

Sepse kur te i vjen zheg e qel dritaren e kerrit

huhuhu

Postuar me: August 29, 2011 4:42 pm
Email

tiina

Perse Bjondinat Kur Te Flejne Marrin Telekomanden Me Vete

//PERGJIGJE\\:I nderrjone Enderrat

Qyteti: GJakova - Postuar me: August 24, 2011 5:59 pm

GJakova

e ka vet djali baben e vet i ka thon bab pse gjakova ska deti.baba ju ka kthy:djali jam kena pas dikur po na kan kall shkijet en luft .

Qyteti: tiran - Postuar me: August 23, 2011 2:58 pm
Email

erti

nje cift esht shtrrir per te fjetur dhe na ora 2 e nates bertet gruaja oboboooooooooooooo cohu se erdhi burri dhe zoteria me vrap ne nje dor rrobat ne nje dor kepucet dhe hidhet nga kati i dyt dhe vazhdon e iken me vrap, kur kthehet i thot ruas cfar burri thua ti moj un jam burri jot hahahahahahahahahahahahaha

Qyteti: Shkup - Postuar me: July 17, 2011 8:46 pm
Email

Cani

Djali i thot babait te ti o babi a po ma jep veturen te shkoj deri ne shitore. Babai i thot a per qka i ke kembet djali i thot Njern per per mi dhan gaz a tjertren per me koqit. haha

Qyteti: therand - Postuar me: July 17, 2011 8:20 pm
Email

L A N T A

Pse Bjondinat Nuk Lahen Me Kofe...


Se Tuten Qe Po Sharrojn:_:_:

Qyteti: prizren - Postuar me: July 1, 2011 4:48 pm
Email

leonora

pse bjondina e vesh fustanin me lula?

PERGJIGJE:

sepse kur te nshon gaz(pordh)mi ardh era e mir

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 6 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com