Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: June 30, 2011 3:16 pm

ddddeeeeennnnniiiiisssss

Pse Bjondina i vesh brekt me lule

PErgjigje:
Se kur tpordh mju ardh era luleve.

hauhauhau

Qyteti: zheger - Postuar me: June 28, 2011 12:25 pm
Email

blend

ukan gjermani amerikani edhe shqiptari edhe kan hup me ni ballon edhe gjermani e ka gjujt ni sok tuhec e ka gjujt amerikani ni pic tuhec e ka gjujt ni bume edhe e kan pa ni djal tu kajt shka po kan um ka soki ne kry tuhec ekan pa ni djal tukajt e ti shka po kan um ka ra pica ne kry tuhec e kan pa ni djal tu kesh e shka po kesh ti po meni pordh e kalla shpin

Postuar me: June 26, 2011 6:07 am
Email

Albina

Pse Bjondja kur shkon ne partty po mban vesh antiplum? Pergjigja sepse Mos e djegin kenget ne zemer .?!

Qyteti: Shkupi - Postuar me: June 11, 2011 5:38 pm
Email

elvana

Ka qene vajza dhe djali ata dy kane qene te dashuruar shumee vajza ka dalur me vellaun per te shetitur djali ka qene ne dege limonash duke shkuar vajza ska mundur qe ti jape puthje pastaj kur u kthyen me vellaun erdhi vajza dhe doli ne takim pse sme puthe Djali: si te puth une ty para vellaut
Vajza : mire por pse sma bere me syy Djali:smunedesha se pak para henga limon dhe kush kalonte ia besha me sy hahahha :P

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 8, 2011 11:03 pm
Email

megi

Pse bjondina kur shkon ne minimarket e merre kallashin me veti ?
sepse aty shenon aksjon hahahh

Qyteti: n'dom - Postuar me: May 22, 2011 4:30 pm
Email

une

une lahem
ti lahesh
ai lahet

ne lahemi
ju laheni
per ato ska ujj

Qyteti: prishtina - Postuar me: May 22, 2011 4:27 pm
Email

kushhaA..!?

PSe biondina.. kur te shkon ne shetitore e merr nje kove me uje... haha Per te lare borxhet hahahhaha

Qyteti: struge - Postuar me: May 16, 2011 3:23 pm
Email

rieola

ka qen dita e vitit te ri dhe nje vajze e ka pyetur baba gjyshin dhe i ka then dua tme plotsosh nji deshir po nuk edi a do mundesh
Babagjyshi i ka then qe tregoma se ndoshta mundem dhe vajza i ka then qe dua nje vlla
Babagjyshi i ka then qe Nema Mamin ta sjell vllain

Qyteti: prizren - Postuar me: May 7, 2011 5:29 pm
Email

erza

Postuar me: April 19, 2011 9:29 pm
Email

Florentina.

Nje mengjes burri i tha gruas:
''Grua une po shkoj per peshkim''
Gruaja menjehere u kthye ne shtratin e nxehte.
Burri kur doli pa qe ishte ftohte i madh e u kthye,e hyri ne shtart.
Ei tha gruas ''Jashte ishte shume ftohte''
Gruaja i u pergjigj:
Paramendo,burri im ka dale per ne peshkim.

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 7 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com