Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Resnje - Postuar me: April 17, 2011 1:02 pm
Email

vesa

Gabimi i mesueses
-Babi,- i tha nxenesi i klases se pare fillore,babajt te tij,-mesusja jone nuk e di fare matematiken.
Ajo, dje beri nje gabim shume te madh dhe te gjithe nxenesit filluan te qeshin.
-Cfare gabimi beri mesusja?
-Ajo dje na tha se numri kater perbehet nga dy dhe dy, kurse sot:nga tre dhe nje.hahha

Qyteti: Resnje - Postuar me: April 17, 2011 12:56 pm
Email

vesa

1dollar
I kerkova falje nnje zonje qe ia pata shkelur kemben dhe ajo per kete me dha 1 dollar.
-Pastaj cbere?
-Ia shkela dhe kemben tieter hahhaha

Qyteti: tetov - Postuar me: April 13, 2011 2:16 pm
Email

sweety

pacienti:doktor e kam nji problem
doktori:cfar probleMI?
pacienti:harroj shum shpejt
doktori:prej kur e keni kete proble?
pacienti:cilin problem? huhuhuhuhuhuhuhuhuh

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 12, 2011 5:53 pm
Email

gresa maliqi

pse bjondina kur te shkon ne bazen e mer deren e kerrit me veti ...?se kur ti vejn zheg e qel gjomin...

Qyteti: diber - Postuar me: April 10, 2011 1:06 pm
Email

Elvisa

Qka i thot sheqeri qajit


Pergjigjia ::

Shkrihem per tyhh :P:P ahhaah

Qyteti: rogov - Postuar me: April 9, 2011 11:39 pm
Email

feim

ka qen nje njeri i katundit i ka que per her te par grat e veta ne kafiq edhe e thirr kamajerin edhe i vet kamajeri qka doni me pi njera i thaot uj e vet te dyten qka don me pi i thot uj e vet edhe te treten qka don me pi i thot uj e vet ket nirin qka don me pi i thot une kergjo zdu me pi po i pruna lopt me pi uj hehehe

Qyteti: prizren - Postuar me: April 6, 2011 5:21 pm
Email

ardit-ylli

pse biondina kur te shkon ne market e merr nje got me uje


pergjigje<mi la borgjet.....

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 3, 2011 3:29 pm
Email

rinesa

pse bjondina kur te shkon me ble rroba mer arm meveti .

sepse ne dritare shkruan aksion d.m.th zbritje

Postuar me: April 2, 2011 10:11 am
Email

jona

pse bjondina kur bon seks me ni djal nuk fol? pergjigje:se i kan thon prinderit mos me fol me tpanjohurit

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 28, 2011 12:05 pm
Email

zeshkanja

pse bjondina kur shkon ne market i merr shkallt me vete pergjigjia:se jane rrit cmimet

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 8 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com