Humor

Fraza Humoristike Humor per te qehshur Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tetova - Postuar me: March 26, 2011 9:00 am
Email

Uneee

Djali bab du me ta mar nonen tone per gru.
BaBai:Po si stvjen turp!
Djali:Po ti si sterdh turp kur e more nonen tem per gru?

Qyteti: prizren - Postuar me: March 23, 2011 7:34 pm
Email

albin

ish kan bubrreci edhe elefanti edhe ishin kan tu lujt futboll edhe po vjen baba i elefantit edhe pi thot hajde nshpi ky pi thot jo pja terhek vrejtjen tri her edhe thot u bo boll ma tash kam met rre edhe te njek me rre elefanti tu ik i thot bubrreci mshefu mas meje se ste sheh

Qyteti: shkup - Postuar me: March 14, 2011 2:34 pm
Email

Mr.Mani

Qyteti: shkup - Postuar me: March 14, 2011 2:32 pm
Email

Mr.Mani

Qyteti: Prishtin - Postuar me: March 6, 2011 7:54 am
Email

kaltrina

Pse bjondina kur shkone me fjet nuk mblohet hiq me jorgan

pergjigjja: sepsee ka ma let mu qu jerum hahahahahah

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 5, 2011 11:28 pm
Email

erolli

ish kan nje peshkatar hde cohet heret me shku me peshku ne menjges,ftoft acar,i ban gati te gjitha,kur hyn ne vetut fiuufff ,fiuufffvetura si kall merdhihet edhe kthehet ne krevet,vvvvvvvv hyn ne krevet edhe thot kadale u sha ish ftoft .prgjigjet gruaja po aj budalla jem shkoj me peshku,,,,,,,

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 24, 2011 3:35 pm
Email

rigon

u kan ni djal edhe ka shku ne shitore me biciklet edhe e len bicikliten jasht edhe ja vjedhin edhe ku kalon ka vorret duke qar,at dit kishte vdekur nje plak dhe burri i asaj ishte aty dhe plaku e pa dhe mendoi qe po qante per plaken ,,dhe i tha mos qaj mos qaj se e vjeter u kann,
djali se ka ditur qe e ka fjalen per plaken ka menduar qe e ka per bicikleten ka than
e vjeter e vjeter por i kisha hyp edhe 1 her...

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 20, 2011 12:38 pm
Email

dona

kan qen 1 her 3 djem njeri ka kerkuar fanta , tjetri uje te gazuar kurse ky i fundit po i thot un dua nje coca cola kamarieri i thot nuk thuhet coca cola po koka kolla ky perseri i thot po ni shok i jemi e ka emrin cali a mi thon kali a ?

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 14, 2011 10:38 am
Email

Endrit

pse knusi nuk hin ne dugaj pergjigjja: se i vjen marre se i sheh pulat cullak

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 4, 2011 10:34 am
Email

majlinda

pse bjondinat i majn paret ner sqetulla ? me than qe i kom fitu me njers. hahahaah

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 28   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com