LETRA DASHURIE

Letra Dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: June 20, 2010 12:56 pm

nje nat e qet sonte me shi..e vetmuar ne kete dhom mendova te te shkruaj nje leter..te te them qe malli per ty u be aq imadh sa qese mendoja..sa shum mendime me vin ne mendje..me kujtohen gjithcka qe bein ne dy..mkujtohen ato buzeqeshje qe her pas here mi dhuroje..ato gjeste

Qyteti: peja - Postuar me: June 19, 2010 11:27 am
Email

fijona

Nese te dhemb koka mos pi hap aspirin veq mendo per mu se at,her do kesh sherim.te dua shum mos e harro kurr ket i dashuri im.artoni...

Qyteti: Gjakove - Postuar me: June 17, 2010 3:34 pm
Email

AAAAAAAAAAAAAA

Qyteti: Gjakove - Postuar me: June 17, 2010 3:34 pm
Email

AAAAAAAAAAAAAA

Qyteti: Prishtina - Postuar me: June 14, 2010 2:18 pm
Email

Qlirimi

Qyteti: Peja - Postuar me: June 11, 2010 8:32 am
Email

besniku

Kur ri mendohem , ne kete dhome , i mbyllur dhe i ngujuar ,kur ri ne mendime gjithnje shpirti i ime me thot qe te buqas , dhe si te buqas atehere do te thote se askend nuk ke afer , qe ti shuaj plaget e dashurise , andaj eja eja o e dashura ime , se paty nuk shkon kjo jete ...

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 9, 2010 9:32 pm
Email

linda

te dua te dua kurr nuk te arroj ti je jeta ime per mu ti vlen gjithqka mpuq linda

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 9, 2010 11:39 am

arlinda

70% ti e din se te dua 80% ti e din qe smund te jetoj pa ty 90% ti e din qe jmund te e jtojm te ndar 100% po te rrej o budall...

Qyteti: rohovic - Postuar me: June 8, 2010 11:03 pm
Email

ardian

pse o zot e dua njeriun qe sme do ndoshta dashurin time ajo se meritonme fal o zot nese kam gabu me njeriun qe sme do jam dashuru.......

Qyteti: gilan - Postuar me: June 8, 2010 11:00 pm
Email

xeni

Saher mke tradhetuar te vraft perendia kur te jesh me i lumtur zoti ti ktheft vuajtjet e mia,qe ti ma vrave zemren kjo gje ty te gezon por edhe nese ta fale un zoti te denon....

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 7 nga 34   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]