LETRA DASHURIE

Letra Dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: lipjan - Postuar me: June 7, 2010 2:45 pm
Email

Marigona

ORa 12 gjumi spo me merr i Mbylli syte po prap po me del.DO te kisha falur arin e ksaj bote weq ta kisha dikur a jom ondrra jote...

Postuar me: June 6, 2010 2:37 pm
Email

Lona

Qyteti: gostivar - Postuar me: June 6, 2010 11:11 am
Email

enisa

u zjova n mesnat dhe fillova t lotoj per nje dashurij t gjat e t par q zemra e haroj.asnje her nuk dua ta takoj e kuptova se sme deshti m nuk e pengoj...

Qyteti: prizren - Postuar me: June 1, 2010 12:11 am

flutra

se dua jeten se nuk mundem te harroj,e dua dheun trupin te ma mbuloj.ne vend te vellos e dua plafin e bardh trupin te ma mbeshtjell te behem engjuli yt sepse nuse per ty sdo jem asnjeher.

Qyteti: Lushnje - Postuar me: May 30, 2010 10:11 pm

Alda

Ilir te dua me shuume se jeta ime.Ti me ploteson cdo bosshllek qe ndjej,ti me jep jet shprese me fal lumturi.Faleminderit!

Postuar me: May 27, 2010 3:27 pm

emerziturach

Qyteti: Dibra - Postuar me: May 20, 2010 11:59 am
Email

Dibrane

Nje yll pr ndaritares erdhi she me zgjoi me morri me vete tek aim e coi ai me puthi e me ledhatoi,cdo nat ylli keshtu vepronte po filloi ta rrallontekur nje nat nuk erdhi fare u dola per ta pritur ne dritar ju luta te vinte si me par u kthye ylli shkret duke qar me tha se te dashurin me nje tjeter e kishte par...:S

Qyteti: germany - Postuar me: May 20, 2010 8:15 am
Email

ViSi loqki

me pyete ate nate dhe me the:ke do me shume,mua apo jeten?une u pergjigja jeten dhe ti ike duke qare pa ditur se jet ime je ti! nese lot nuk me sheh ne sy mos kupto se nuk vuaj per ty se per ty qaj me lotet e zemres!!!!! dy lot,dysy,dyzemra qe zbashkohen dot dy sy qe prap shikohen dita dites dashurohen ..

Qyteti: dibra - Postuar me: May 19, 2010 3:03 pm
Email

dibrane

Asnjeher mos lejo te shkelqej loti ne syrin tend pasi njerzit pashpirt do ta pedorin per ndricim te diteve te tyre...

Qyteti: Gjilani - Postuar me: May 19, 2010 9:19 am

melii

Kur mos e beni nje vajz te qaj se Zoti numeron gjith lotet e saj.

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 8 nga 34   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]