LETRA DASHURIE

Letra Dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: germany - Postuar me: May 19, 2010 5:22 am
Email

ViSi loqki

Do doja te isha lot qe te lindja nga syte e tu, te jetoja mbi buzet e tua e te vdisja prape aty. Te dua!

Qyteti: germany - Postuar me: May 19, 2010 5:18 am
Email

ViSi loqki

hello kosova.Nese te dhemb ZEMRA mos mendo qe esht infrakt zemra e kerkon ZEMREN mos u ben merak mos shko te mjeku me kerku ndim kthehu prap te un do te gjesh shpetim...per ty.loqki im

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 18, 2010 1:11 pm
Email

adja

Kur te filloje shiu, dil perjashta dhe leri te te lagin pikat qe bien nga qielli...Jane puthjet e Dashurise, qe prej shume kohesh kam dashur te t'i fal!

Qyteti: tiran - Postuar me: May 17, 2010 5:05 pm
Email

paola

jam vajza e mamit princesha e babit motra e dikujt femra e askujt.

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 17, 2010 3:29 pm
Email

adja

Dije qe ti je personi i vetem ne jeten time.Per ty une do jepja edhe jeten time.Te dua cmendurisht te kam dashur gjithmon dhe do te dua perjetesisht.Per ty e fali jeten,e jap ajerin qe une marr,per ty shuaj diellin,shkrij boren,perze naten dhe le te mbreteroje dita,ty ta dhuroj pranveren sepse dashuria ime ndaj teje eshte e ngrohte njesoj si pranvera.Te dua shume por nuk mundem ta shpreh me fjale dhe kjo me vret me shume.Te lutem besoji fjalete e mia sepse ato me dalin nga zemra.
Te dua perjetesisht ti je dashuria e veteme e jetes time.Vetem per dashurine time............you are my life.kis,kis

Qyteti: preshev - Postuar me: May 17, 2010 1:42 pm
Email

presheva

Engjujt jan te njejt por ti ke dallim ata jan te Zotit por ti engjulli im (K)

Qyteti: struga - Postuar me: May 17, 2010 1:14 pm
Email

Tesa

Jeta me mesoi shum gjera qe nuk i dija,kalova shum instanca dhe cdo dite me te veshtira,njeriu kur dashuron verboet dhe te perqendroet,shum here me esht prish qetesia dhe durimi shum here me mposhti,por gjithmon perparimi e ka nje arsye,nje shprese dhe ajo shprese qe xixellon cdo dite per mua je ti,esht dashuria,fjala me e bukur dhe embelsia..

Qyteti: struga - Postuar me: May 17, 2010 1:07 pm
Email

Tesa

Per nje moment me vjen te harroj gjithcka,te mos enderroj,te mos shpresoj,te mos mendoj me per asgje..Por a mundem vall??
Jo se besoj sepse esht e veshtire,ndoshta e pamundur,sepse a jeton njeri pa dashuri,gje e cila e plotson nje njeri..thjesht mbylli syt dhe mendo ate qe do..!!do te paraqitet nje epizod ne menjen tende,nje pjese e nje filmi qe do te ben te harrosh gjithcka dhe nje jete e tere ne enderr e jetuar me dashuri..dhe vetem un dhe ti...

Qyteti: ferizaj - Postuar me: May 16, 2010 5:52 pm
Email

sylejman

njerin qe e do mos
e ngacmo nese
e ngacmon ti nuk
dot ta perqafosh

Postuar me: May 15, 2010 9:44 pm

just a legend

ka kohe qe vuaj me agonnine ne shpirt,se dua tia filloj edhe nje here nga e para...nje kapitull ku ti i dashur nk je as protagonist as antagonisti me negativ i gjithe kesaj historie,qe e rrenjos jeten time dhe e ngre njekohesisht jeten time.....me thuaj si tia bej,si te harroj gjurmete tua dhe une te kthehem ne te mijat qe pothuajse jane fshire fare....

Top 10:     1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 34   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]