LIBRI I PERSHTYPJEVE

Dashuria - Akullore.Com

Firmose dhe ti

Qyteti: tirane - Postuar me: February 20, 2015 7:20 pm
Email

ana

Shume liber i mire.

Qyteti: Fieri - Postuar me: August 19, 2014 10:59 pm
Email

Emra

Faqe jo e keqe

Qyteti: Podujev - Postuar me: July 1, 2014 5:17 pm
Email

Anita

Nga nje here kjo face me qetson Mua a shum gjera te bukura ketu

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 9, 2014 6:49 pm
Email

edona

eshte shum faqe e bukur

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 6, 2014 3:01 pm
Email

Leonrd Demiri

Dua te gjej nje vajz te bukur ka m sy te kalter nese doni te mirmi wesh dot tu ja tregoj facebukin.

Postuar me: February 9, 2014 11:56 pm

Arta

shum faqe e mir me pelqen shum

Qyteti: Podujeva - Postuar me: December 21, 2013 7:02 pm
Email

Mishela

Me Pelqen Faqja juaj shume . Por Ka Disa aspekte Negative. Kjo ka t bej dhe me pergjigjet qe jepni ne pyetje .. Por Mbi t gjitha esht nje faqe e papare

Qyteti: kukes - Postuar me: May 9, 2013 12:04 pm
Email

zana

nuk me pelqen kjo faqe sepse
ku genjen te gjithe njerezit

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 30, 2013 5:59 pm
Email

lotina

jeni te mrekullushemmm♥

Qyteti: tirana - Postuar me: April 27, 2013 6:12 am
Email

adela

super faqe me pelqen shume

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 6, 2012 12:03 am
Email

faataa

her me mu e her me tjetren kshtu se ka dashnia e vjeter nuk don shpirti e nuk don zemra ku perzihen dy tre emra

Qyteti: SHKUP - Postuar me: January 5, 2012 5:50 pm
Email

ARMENT

SHUM E MIRE KJO FAQE POR NUK E PELQEJ FAQEN PYET AKULLOREN SEPSE NUK PERGJIGJET SAKT

Qyteti: SHKUP - Postuar me: January 5, 2012 5:50 pm
Email

ARMENT

SHUM E MIRE KJO FAQE POR NUK E PELQEJ FAQEN PYET AKULLOREN SEPSE NUK PERGJIGJET SAKT

Qyteti: albania - Postuar me: January 4, 2012 8:53 pm
Email

tali

Keni bere shume pune te madhe dhe te bukur me hapjen e kesaj faqeje..Keni plotesuar gjdo deshir qe mund te ket nje njeri,te lexoj gjera interesante dhe te shkruaj gjera interesante.. URIMEE

Postuar me: December 27, 2011 9:13 am

ViSi

SHUME I BUKUR KY WEBSITE

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110