Mesazhe Te Vecanta!

Mesazhe Dashurie - dashuria, love, sms, poezi , shprehje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: DIBRA - Postuar me: July 24, 2010 6:19 am
Email

DIBRANI ARC

UN TE DUA TI SME DO IK PIRDHU MOS ME NGACMO.

Qyteti: rahovec - Postuar me: July 3, 2010 2:57 pm
Email

sofija

per netet te erta tije drite per jeten time tije shpirt per buzen time ti je gjak pa ty s muje te jetoj aspak

Qyteti: struge - Postuar me: May 17, 2010 3:00 pm
Email

Tesa

Si te ta them sa shum te dua..e din vall ti sa me mungon??..drita pa ty per mua esht errsirr dhe nata me ve ne gjum dhe me le pa frym..<3 mwah

Qyteti: drenas - Postuar me: May 16, 2010 2:31 pm
Email

Nora

Sa endrra thura me ty asnje se ralizova shmanga lotin ne sy e serisht e pranova duke te pritur do te vdes se do te kthehesh kam ende shpres

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 28, 2010 3:25 pm

A.M............<3

O mesazh i bukur shko ku te them une nese esht ne gjum thuaj s eedua shum nese esht zgjuar thuaj se nuk ekam harruar.......(L)

Qyteti: durres - Postuar me: April 17, 2010 3:22 pm
Email

erisa

te dua g...***te puth fortttt muahhh

Qyteti: lipjan - Postuar me: April 11, 2010 9:45 am

gazmiri

ti je e lumtur e un vajtojj ti e donn tjetren e un ty qmendurisht te dashuroj pse kjo jet pa asnje lezett pra dua te vdes sa me shpejtt???!!!!!!

Qyteti: shkoder - Postuar me: April 3, 2010 11:10 am
Email

erand

Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur, por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar ate cast ...

Qyteti: kosov - Postuar me: March 23, 2010 5:14 am

asenoda

te premtova jeten e more te premtova dashurin erefuzove por me dije per ty ska hije

Qyteti: tetov - Postuar me: March 2, 2010 1:31 pm
Email

ema

5 + 5 te dua te zez

Faqe 2 nga 4   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com