Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: February 21, 2014 11:30 am

ViSi

Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe e kendon kur ti ke harruar fjalet.

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 9, 2014 11:50 pm

Arta

shoku i mir ne diten e veshtir

Qyteti: cozensa - Postuar me: December 30, 2013 10:24 am
Email

Flori

Qyteti: kumanov - Postuar me: December 29, 2013 7:29 pm
Email

aurora

Qyteti: tirane - Postuar me: December 21, 2013 5:13 pm

gjela

me mire nje mik sesa nje armik

Qyteti: tiran - Postuar me: December 17, 2013 12:10 pm
Email

megito meta

ti je shoqja ime me e mir nga xhesika e klases 7e

Qyteti: decann - Postuar me: December 13, 2013 4:05 pm
Email

anika

Nese shoqerohesh me dike dhe ke nevoj per te te le ne balt kurse kur nuk ke nevoj per te ai nuk te mbeshtet asnjeher mendo she shiko shoqeria nuk osht bash gjithqka

Qyteti: therand - Postuar me: November 21, 2013 1:44 pm
Email

ela stars

miku i mir ne dit te veshtir

Qyteti: tirane - Postuar me: August 15, 2013 9:02 pm
Email

leo cangu

nese ti nuk ke te pakten nje mik atehere ti jeton kot ne kete bote .
:p

Qyteti: Shkupii - Postuar me: May 26, 2013 12:09 pm
Email

Liina

Nese E Kaluara Te Troket Ne Dere Ti Mos E Hap . . . Nuk Ka Hapesire Per Ata Qe Te Kane Kthyer Shpinen . .

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 14   Tjeter »   

[ Login Staf ]