Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 24, 2010 5:39 pm
Email

xhulio

te dua perjete vetem ty o zemra ime..... te gjithmone je dhe do te jesh e mendjen time.... te dua dhe kurre nuk te harroj, ne zemer te kam e perhere te mendoj

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 23, 2010 8:46 pm
Email

erleta

Sikur largesit ti kisha zhdukur e te pikturoja ty ne qiellin e bukur sikur qdo yll qe e shikoj te ishe ti ateher sdo vdiste kurr kjo miqesi!

Qyteti: Viti - Postuar me: June 21, 2010 4:55 pm
Email

2F

Qyteti: prizren - Postuar me: June 14, 2010 10:34 am
Email

anita

egzon ishe i ri kur krimi i shemtuar ta shoi rinin nuk isha afer te te shpetoje te lutem me fal

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 13, 2010 7:20 pm
Email

egzona kqiku

egzon ishe i ri kur krimi i shemtuar ta shoi rinin

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 8, 2010 9:46 am
Email

Black angeel

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer Ilire
do ta mbaj ne zeme

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 6, 2010 4:39 pm
Email

albina

I had 1oo friends,
I thought that all were true,
but now I realized,
Too what this be true.

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 5, 2010 12:37 pm
Email

albulena

Lulet e vjeshtes po thanhen shoqet dhe shoket po ndahen kjo ishtet veq nje aventur por nxansit e kl 9/3 sdo te harrohen kurr....

Qyteti: mitrovic - Postuar me: June 4, 2010 7:44 pm
Email

sahit

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer Hadije
do ta mbaj ne zeme

Qyteti: ballsh - Postuar me: June 4, 2010 2:34 pm
Email

ona

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 10 nga 14   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]