Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Jacksonville Fl {Korce → Alb } - Postuar me: May 9, 2013 1:42 am
Email

Jorida Kanani M.J.

Miku me i vijeter
Gjithmone te tregon
Te verteten ,
Miku me i ri
Te meren krahu
Qe di .! ♣

Qyteti: albania - Postuar me: April 23, 2013 2:46 pm
Email

agnesa

urime viti i ri me speca turshi me lakna pa zi

Postuar me: March 13, 2013 4:35 pm

lara

Kur te gjith te brekatisin...do ta kthesh koken dhe do ta shikosh nje Budalla qe rri me Ty....AI quhet Shok

Qyteti: Koplik shkoder - Postuar me: March 9, 2013 4:22 pm
Email

Angjelin

Dashurine gjeje dhe ndjeje <3

Postuar me: March 5, 2013 12:27 pm

lara

te dua te dua nese sme beson merre zemren time ajo te tregon

Qyteti: malishev - Postuar me: February 5, 2013 1:53 pm
Email

lumturie>

kur letrat tua po i lexoj me fantazi po te dashuroj por tani spo te kem pran met perqafu me te tregu o zemer se sa shum te du puq nga loqkii

Qyteti: durres - Postuar me: January 22, 2013 10:40 pm
Email

Sejdi

te dashurojsh eshte merit kurse te tallesh me dashurin esht krim sejdi durres

Qyteti: Brunei, Brunei - Postuar me: December 24, 2012 2:14 pm
Email

Lavdije

Thuaj qe se dua thuaj qe as qe nuk ia ndjej per te thuaj qe sdua ta shoh por te lutem mos i thuaj qe kto gjera ja thashe me lot ne syy .

Qyteti: gjervaic - Postuar me: December 18, 2012 9:01 pm
Email

rea

urime vitin e ri

Qyteti: kukes - Postuar me: December 11, 2012 6:21 pm
Email

elma

gjdo njeri ne jet te vet ka gabu po miqesin kurr se ka harru

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 2 nga 14   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]