Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gostivar - Postuar me: December 29, 2011 1:49 pm
Email

learta

Per miqesi duhet te kesh kultur nese te thot dicka me ndryshe se gjuha jote duhet te ja kthesh ashtu si e ka ajo gjuhen e vet por nese ajo flet si gjuha jote eshte mire sepse di tikthesh fjalet me mire

Qyteti: Prizren - Postuar me: December 20, 2011 1:46 pm
Email

FestA

Byy Festaa...For Arita !!

Momentet me shoqerine...
Fantastike dhe te Paharrueshme ... !!


Tee Duuaa Ariitaa !!!

Qyteti: Dragash - Postuar me: December 19, 2011 3:56 pm
Email

Festime

Te Dua pa mas
Te dua pa dallim
Te dua me teper
Sesa shpirtin tim !!!

I loovee yoou 4eeveer ARIITAA <3

Qyteti: Dragash - Postuar me: December 19, 2011 3:53 pm
Email

FestA

Une te lumi
Ti te lumi
Pa ty
S'me ze gjumi...
Tee Duaa ARIITAA <3 Myy Angel 4eveeer <3

Qyteti: shkup-saraj - Postuar me: December 1, 2011 4:37 pm
Email

hamide nermin

me vjen keq
me vjen veshtir
qe te them
LAMTUMIR......... NERMAA TE DUAAAA SHUUUUM KET GJE ZEMER MOS E HAROJ dhe ket poezi jau dedikoj AJTENIT dhe NERMINIT

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 16, 2011 7:07 pm
Email

nesa

Qyteti: malishev - Postuar me: September 29, 2011 1:01 pm
Email

lela

miqesia eshte e bukur per ate kush e do.

Qyteti: malishev - Postuar me: September 20, 2011 6:42 pm
Email

lela

miqesia eshte e bukur per ate kush e do.

Qyteti: gjilan - Postuar me: August 12, 2011 10:57 am
Email

diana

Merre gOttenn dhe thuajj Gezuar festo diittenn kur Zottii tte ka kriijjuar,qdO enderr e jjOttjja uu befftt reaLiittett Uriimme DiittLiindjja ffatt e shendett

Qyteti: tirana - Postuar me: August 8, 2011 3:54 pm
Email

matilda

me njihni?
jo shum pak me njohin mua
un jam ajo vajza e brisht
qe enderron mes buzqeshjeve
u jam thjesht nje njeri ithjesht jam filizi i ndjenjave te prinnderve te mi
syt e mishprehin

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 4 nga 14   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]