Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vermice - Postuar me: May 31, 2011 5:20 pm
Email

bari

me buz te puth,me sy te shikoj,me duar te limoj me shpirt te dashuroj,ne gjum per ty endrroj ter kohen per ty medoj ty kurr nuk te trathtoj se me gjith zemer te dashuroj

Qyteti: vermice - Postuar me: May 31, 2011 5:12 pm
Email

bari

nje akull i fort buzet mi ka ngri vetemti edashure mundesh me mi shkri

Qyteti: vermice - Postuar me: May 31, 2011 5:10 pm
Email

bari

nje akull i fort buzet mi ka ngri vetem ti e dashur mundesh me mi shkri

Qyteti: vushtrri - Postuar me: May 25, 2011 4:25 pm
Email

yllka zeshkanja

nje zemer e kam nuk i kam dy ate qe e pata ta dhurova ty edhe e pastert si loti mos luaj me te se te vret zoti

Qyteti: vushtrri - Postuar me: May 25, 2011 4:22 pm
Email

yllka

ate dite kur dole pse nuk me pranove qe sot e asj dite jeten ma shkatrrove

Qyteti: Fortese - Postuar me: May 20, 2011 4:41 pm
Email

Qendresa

Lulet e vjeshtes po thanhen shoqet dhe shoket po ndahen kjo ishtet veq nje aventur por nxansit e kl 7/1 sdo te harrohen kurr....

Qyteti: durres - Postuar me: May 7, 2011 5:35 pm
Email

linok razha

ju jeni budallenj tani pirdhuni dhe hiqmuni qafe.dashuria ,xhelozia pfff...

Qyteti: rahovec - Postuar me: May 1, 2011 1:09 pm
Email

heroina

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer Esra
do ta mbaj ne zemer

Postuar me: April 15, 2011 3:33 pm

Xonna

Qyteti: tirana - Postuar me: April 10, 2011 10:07 am
Email

lisa

nese per boten nuk je asgje je krejt bota per dike

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 6 nga 14   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]