Mesazhe Miqesie, Miqesi, Friends                                            Akullore.Com - Faqja me e Embel ne Internet!

Miqesi Fraza Miqesie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: March 27, 2011 2:27 pm
Email

LAZDRANJA

ende jam e re ende jam pa gjak kur e jap besen se luj aspak

Qyteti: gjakove - Postuar me: March 23, 2011 6:24 pm
Email

gjessi

Shkronjat fillojne me a,b,c
numerat fillojn me 1,2,3,
notat fillojne me do,re,mi
shoqeria fillon me Mua dhe TY.

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 11, 2011 11:44 pm
Email

Robertina

Best friends never say goodbay..

Qyteti: tiran - Postuar me: February 28, 2011 12:15 pm
Email

albert

ne zemer te kam futur te dalesh ste lejoj se qelesi me ka humbur dhe sdua ta kerkoj

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 26, 2011 2:45 pm
Email

egzona

Dua ta di a te dashuroj.?te lutem me ndihmo qe ta sqaroj.sepse ndjenjat qe kom per ty qdo dit e me shum po shtohen por pa ndihmen tende .sdo jemi asgje :$

Postuar me: February 22, 2011 6:47 pm
Email

Ritta

Kjo eshte shoqeria!
...kur ti ke nevoje per dike dhe ai te gjendet prane pa ndonje interes. ...kur te shikon te merzitur dhe mundohet me shume menyra qe te te ktheje buzeqeshjen. ...kur te jep gjithcka ne kembim te asgjeje. ...kur te dhuron nje perqafim per te te treguar qe asnjehere sdo te jesh vetem...

Qyteti: gjakov - Postuar me: February 14, 2011 9:07 am

mimi

shoqeria eshte hen qe naten ndriqon shoqeria eshte djell qe driten ndriqon shoqeria eshte shi qe ne stre pikon shoqeria eshte gjithqka qe te gjalleron

Qyteti: prishtna - Postuar me: February 14, 2011 12:43 am
Email

vlora

Te dua, por po e them me ze te ulet, sepse ulerimat i merr era dhe zhduken. Te dua shume shpirt!

Qyteti: tetove - Postuar me: February 11, 2011 10:56 am
Email

almedina

shok i dashur pse nuk me thua miredita, pse nuk me pershendet apo je merzitur qe dashurin ty ta shprej

Postuar me: February 3, 2011 8:26 pm
Email

AngeL

Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe kendon atehere kur ti ke haruar fjalet..Miq gjen ne cdo cep te botes..sa keq,bota eshte e rumbullaket..Nje nga gezimet me te medha te jetes eshte miqesia dhe nga gezimet me te medha te miqesise eshte te kesh nje shok si ti .... =)

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 7 nga 14   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]