POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: sindos thessaloniki - Postuar me: April 28, 2015 6:38 pm
Email

eduart nano

te mbajta ne syte mi
si drite te shikimit tim
por ti u ktheve ne lot
dhe lehte ike nga syte mi
te prita ne endren time
si nje engjell i jetes time
te doja si gonxhe trendafili
te jesh dhurata e cdo shenvalentini
do te doja te flija gjum
qe te mbaja si shija e puthjes qe ngelet ne buze
e cka do doje te ishe tjeter per mua
doja ti ishe fjala me bukur qe del nga goja
fjala te duuuuuaaaaaaaaa

Qyteti: sindos thessaloniki - Postuar me: April 28, 2015 6:18 pm
Email

eduart nano

e dua jeten
me ndjenjat e dashuris
e dua henen
me bukurin e saj
e dua trendafilin
simbol te dashuris
e dua dhe fjalen te dua
si premtim te dashuris

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 15, 2015 9:57 pm
Email

donika

loti rrjedh nga syri kur ti se shikon kur te them te dua e di qe ti me shikon un te dua ty ti me do mua njeri tjetrin e perqafojm kur ti nuk je nuk jam kurr as un loti me rrjedh vetem per ty te lutem me degjo pa ty nuk jetoj vi te varri yt te perqafoj te lutem me beso

Qyteti: tiran - Postuar me: December 12, 2014 6:45 pm

jona

ME ANEN E NJE LETRE MELET ZBRES ME ANEN E NJE LETRE SI NJE NAT ASHTU DHE NJE TJETER NE HESHTJEN E MBREMJES VETEM PER TY MENDOJ KA KOHE QE STE SHOH AS TE PREK AS TE NDJEJ KU JE FSHEHUR KU JE HUMBUR DHIMBJA SHPIRTIN MA KA MUNDUR SYT MI VERBOI LOTI BUZET FLASIN FJAL KOTI SHPIRTI RENKON PA NDJER A DO VISH TI NDONJEHER NDENJAT PER TY DOT SI SHUAJ ZEMREN SE NDAL DOT TE VUAJ MOS ME LER TE PRES ME GJAT BEHU YJE E HAJDE NJE NAT

Qyteti: Podujeb - Postuar me: November 8, 2014 9:21 pm

FiDaiM

I Mshelt sikur n'qeli i rrethekum me 1 hapsir preki ajrin a je ti apo hija ne erresir... Vjen ndjen shum e veshtir ku se njoh veten ne pashqyr me pikon loti n'syt e mi po du emrin me ta thirr mu kan me ty dit e nat po du me ndodh me ty gjithqka po jon njeri i pa fat

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 6:12 pm

jona

me prit sonte ne enderr ti mos u zgjo prap fli do te puth e prap do te iki

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 5:15 pm

jona

nese bota do te zhdukej per mua ska rendesi se ti je ketu e bota ime je ti fiqo

Qyteti: tiran - Postuar me: September 12, 2014 5:08 pm

jona

ej gjumash mos bjer ne gjum kam ende dicka per te then te dua shum naten e mir gjum te embel shpresoj zemra ime te me shohesh ne enderr

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 16, 2014 12:01 pm
Email

remzi

Ne nga prishtina e kemi ni zakon ja falim zemren qe e meriton nuk jemi tradhtar as te frikshem nese na tradhton ne dashuri jemi te rrezikshem

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 10, 2014 2:04 pm
Email

bruna

do te kisha ager meje
qe ne ty mendoja
sa her boten do ta ndryshoja
asnjehere nuk do ti mendoja
qe une ne ty te adhuroja
e me shume ty te doja

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 133   Tjeter »   

[ Login Staf ]