POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 5, 2013 12:55 am
Email

Adisa

Ndoshta ti m'ke harru , Ndoshta hala um kujton
Ndoshta ti ke gabu , Ndoshta ato shum e don
Ndoshta jeten e ki ndreq , po e jemja u bo terr
Sa keq kur e don , e tjeter kush ta merr .. :'( :'(

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 4, 2013 2:19 am
Email

dezi

dikur deshta dike dhe ndoshta dota dua por si dikur dike asnje her askend

Qyteti: Tetova - Postuar me: February 3, 2013 2:08 pm
Email

sadri

Qyteti: ankara turkey - Postuar me: February 1, 2013 10:40 am
Email

natyra

sen sim ollmaz gegjelerden ujkolleksik hep gyzin ullumza bashin eksik ja termata kukum terimite terimeksik gel de bir ju zdej te bisin hep gyzyn neullum ben gillim sen gilim oksull kara byry sen sim sollmaz sen matellmaz hep ki zim obille a u zumta basin eksik treimte gelde bir dokum gegjeltre ujkolleksik elim de elim kisim hep gyzym ne ulun nbe n gilim sku hyri kaa byri sen sim sollmaz sen matellmaz hep obile a neullum ben gelim hyry kara byry sen sollmaz sen maz hep obile a

Qyteti: ankara turkey - Postuar me: February 1, 2013 10:36 am
Email

natyra

me fal qe po te pengoj me fal qe po te shqetesoj me fal emrin tend qe po e perseris por dua ta dish qe te dua sinqerisht kurr mos e beni nje vajz tee qaj si une se zoti eshte imadh

Postuar me: January 30, 2013 2:06 pm

Melisa

Un jam vajz unikate ta boj dashurin delete kontakte

Qyteti: durres - Postuar me: January 26, 2013 4:01 pm
Email

dari dr

cdo dite pa ty,
un jam pa sy,
ti sot me mungo,
kjo zemer te kerko,
gjithcka per ty e bej
se te dashuroj,
ti je jeta ime ,
kete kurr sdo ta harroj

Qyteti: Tr - Postuar me: January 11, 2013 6:48 pm
Email

X

Ti me do dhe une te dua na dashte zoti ty dhe mua

Qyteti: Vushtrri - Postuar me: January 8, 2013 2:57 pm
Email

Saranda

Qyteti: Prizren - Postuar me: January 2, 2013 12:23 pm
Email

Liindii Lindi

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 10 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]