POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 23, 2009 3:25 pm
Email

almedina

u ndave nga un por malli dhe dhembja per ty kurr nuk do te shuhen!!!

Qyteti: tetov - Postuar me: February 23, 2009 8:13 am
Email

dona

i dashur do dalim te henen po serdhe ta marim nenen po zdole kec da kesh punen sjam budalle tet pres deri te shtunen

Qyteti: DIBER - Postuar me: February 22, 2009 7:47 pm
Email

DIBRA E MADHE

E bukur eshte jeta kur buzeqesh lumturia por me mire vdekja se sa ndarja nga SHOQERIA.(Vlll-3)

Qyteti: lushnje - Postuar me: February 22, 2009 6:53 pm
Email

jurgen

Edhe je edhe sje
Edhe sot edhe dje
Edhe neser padyshim
Ti do jesh ne shpirtin tim

Qyteti: elbasan - Postuar me: February 21, 2009 10:48 pm
Email

fjorenca

mos mendo se e do dikend nese ai te ka thene te dua e te ka puthur .kur nje person qe e do te puth e i mbyll sytte ateher vdes per ty

Qyteti: tetova - Postuar me: February 21, 2009 8:43 am
Email

nora

nje yll dhe nje akull
rane ne dashuri
duheshin aq fort
sa sduhej njeri
mirpo vuanin te gjoret
se stakoheshin dot
se ylli i nxeht
e akulli i ftoht

Qyteti: Shkoder-F.Kruj - Postuar me: February 21, 2009 12:53 am

Linda

Dua te ndjej shtrengimin e kraheve te tu,gishtat e tu qe me perkedhelin floket.Dua te te mbuloj me te puthura e ti japim udhe dashurise sone."Te dua shume shpirt"

Qyteti: Shkoder-F.Kruj - Postuar me: February 21, 2009 12:14 am

Linda

Nese nje dite do te ndjesh vetmi lexo mesashin tim.Nese nje dite syte do te lotojne pa pushim atehere mbylli dhe shiko imazhin tim.
Nese nje dite kerkon emrin tim atehere vrapo me eren se ajo do te shkruaj ne qiell"Shpirti im".

Qyteti: peja - Postuar me: February 20, 2009 10:40 pm
Email

donni

ne ket nat te qet tindjehesh e vetmuara do te duhet dikush per te ledhatrar te ledhatoj e te puth shum a do te dojaqe aj te jam une...DONNI

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 20, 2009 12:45 pm
Email

Orhan Gashi

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 100 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]