POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: February 1, 2009 10:46 pm
Email

naser

Postuar me: February 1, 2009 10:42 pm
Email

naser

Postuar me: February 1, 2009 10:39 pm
Email

naser

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 1, 2009 10:36 am

laureta

Nese me nuk me do mendohu mir nese bashk me mua do t'jesh sepse edhe une ndoshta ashtu nuk kish desht.

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 1, 2009 10:34 am

laureta

Dy lule thahen,
Dy lule vdesin,
Zemrat tona kurr nuk ndahen.

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 1, 2009 10:32 am

vlora

Ujin kur ta pish mos e turbullo,e mendo mua kurr mos me harro!

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 1, 2009 10:25 am

laureta

Harro pra gjithqka,
Harrom edhe mua,
Harroje nje zemer qe me tere qenijen ty te ka dashuruar!

Qyteti: ballshi - Postuar me: January 31, 2009 8:55 pm
Email

bambi

Disa here ne ender te kam puthur.Djelli me ka gjetur per ty duke u lutur.do te falja gjith lumturin e kesaj bote,vetem me thuaj a jam endra jote

Qyteti: ballshi - Postuar me: January 31, 2009 8:51 pm
Email

bambi

Do te doja te te shtengoja fort ne krahet e mi. Te puthja te flisja me ty te prekja trupin tend te thoja e dashur ti po me cmend.

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 8:15 pm

besa

Ket dashuri qe kam per ty kurr skam per ta hek,deri ate dit qe kam me vdek,do me mbuloj dheu i zi,dhe atje un do mendoj per ty,do te mbaj ne shpirtin tim,edhe kur te behem pluhur dhe hi,sdo ta harroj kurr kte dashuri.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 109 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]