POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gv - Postuar me: January 1, 2013 6:17 am
Email

netyy

Qyteti: shkup - Postuar me: December 17, 2012 6:31 pm
Email

selma

te mundemi sa ma shum te vjedhim qaste te bukura nga jeta.
Kjo do jet e veshtir por ne perseri te mundohemi
se vetem me mundime mund te fitojm diqka...
(Per mua qasti me i mir ne jeten time do te jet kur do te kem afer meje...Por nuk e di a do te ndodh keshtu si mendoj une.....Sikurse ne kete moment te ishe pran meje...AHHHHH

Qyteti: zhur city - Postuar me: December 12, 2012 1:46 pm
Email

Erijon

ME Fal ne ket qast qe per ty po mendoj
Me Fal ne ket qast qe po te shqetsoj
ME Fal emrin tend qe po e pershperis por dua ta dish te dua sinqerisht

Kur mos e beni nej vajz te qaj sepse zoti numron lotet e saj ju dua

Qyteti: prizren - Postuar me: December 7, 2012 6:59 pm
Email

bessa

ne gjum kur te biesh mendo se sa shum te dua mos bjer ne mes te krevatit po lere nje vend per mua te duuu shum bajramm

Qyteti: suharek - Postuar me: December 5, 2012 7:21 pm
Email

genta

ika ika larg nga ti sdu met pa ma as sdu met ni

Qyteti: durres - Postuar me: December 5, 2012 5:21 pm
Email

Endrit

tee kaam paa ne endeerr,,
sii zeemer <3
dhee nee fund TE DUA sii i qmendur,,
I love you my kiss,,,,

Qyteti: Malishev - Postuar me: December 3, 2012 9:05 pm
Email

Agron gashi

Ta duash dikend e afer mos ta kesh esht si te jesh ne burg e faj mos te kesh

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 25, 2012 4:06 pm
Email

jehona

e mora thiken me pre doren kur te pash ty e preva doren (egzon)

Qyteti: Lushnje - Postuar me: November 21, 2012 8:41 pm
Email

Brunilda

Nji dite zoti nga qielli po me veshtronte dhe vuri re se zemres sime dicka po i mungonte.gjith engjejt pran vetes mblodhi dhe per mua engjell mbrojtes ty te zgjodhi..<3 <3

Qyteti: savrov - Postuar me: November 17, 2012 2:11 pm
Email

lorika

te dua te dua deri sa te vdes kur ti te vdesesh pergjigjje nuk pres

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 11 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]