POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 8:09 pm

besa

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 8:05 pm

besa

Kurr mos me kerko,per ket jet me harro,me shuaj me shuaj nga zemra jote,sikur mos te isha fare ne ket bote,sikur besa nuk ka ekzistu noj her,shuaje nga zemra ti perher.

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 8:01 pm

besa

Te besova ty,i besova fjalet e tua,nuk me shkoj mendja se ke mem tradhtua,ah sa te besova,zoti me vraft,ah sa te besova kurr me drit per mua mos past.

Postuar me: January 31, 2009 7:58 pm
Email

Gjergji

Ti po luan me ndjenjat e mija,
Ti po luan me mua,
Mendoja se ishe e imja,
Por kurr nuk e the...
Te Dua.

Nuk je gati per nji pergjigje,
Eshte vetem nji justifikim,
Nga mua tani ti ike,
Ne zemren tende nji ndjenj tjeter po lind.

Ti kerkon nji aventur,
Kurse une vetem pak dashuri,
Ne zemren tende smund te hyj kurr,
Ndoshta kerkon nji tjeter njeri.

Ne fund te fundit,
Ky isha un,
Dhe kjo ishe ti,
Jet sa me te lumtur me ate tjeter njeri.....

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 7:58 pm

besa

Syt qe mi puthe dikur shpejt i harrove,besen ti pse e mashtrove,fjalet,premtimet,besen qe ma dhe pse i largove.pse me harrove vall pse dua ta di,pse ti pse me le ne vetmi.

Qyteti: londer - Postuar me: January 31, 2009 7:52 pm
Email

besa

Kurr per ket jet mos me thuaj te dua,kurr per ket mos mendo me per mua,per ket jet mua me shuaj,kurr me mos me thuaj se te dua,mos mendo per mua,kurr mos me kerko,per ket jet me mos me lendo.

Qyteti: tirane - Postuar me: January 31, 2009 12:08 pm
Email

rezi

te duash nuk eshte asgje.te te duan eshte shum pak.te duash dhe te te duan eshte shume e rall

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 30, 2009 2:56 pm

laureta

hey kur t'thirra sma qele
kur te pash sme fole
kur te fola sme shikoje
por e di qe me dashu roje:d

Qyteti: Cerrik - Postuar me: January 29, 2009 5:11 pm
Email

Ervin kaloti

I heshtur .,i merzitur qendroj i ndrojtur pa fjale ne dhome me laptopin ne dore.dicka kerkoj pa kuptim.me duket sikur ti je aty dhe un te flas shpirti im.por ti prap zhdukesh dhe as pergjigje nuk me kthen dhe un kaloj ne faqet e ruajtura te email.aty lexoj dy fjale dhe lotet dot si mbledh te te them te dua shum te te them kthehu ,..dhe nje here.

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: January 29, 2009 9:47 am
Email

^^MeR!Ta^^

Te deshta pa e ditur,te njoha pa te pritur,te fola pa menduar,sepse u ndjeva e dashuruar,G.Z.,,,

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 110 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]