POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: podujev - Postuar me: November 14, 2012 8:36 pm
Email

wetonn

ti je endra ime ti je dashurija imeee je gjithqka qe duaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 13, 2012 7:42 am
Email

valmira

Shpirt dua te them ca fjale. Te kam zemer dhe ndjej mall. Zemer dije se te dua shume. Dije jeta ime se m mungon n cdo cast . Te kerkoj n cdo sekonde. Pa ty nuk jetoj dot . Me mungon kur bie nata. me mungon kur dielli lind .me mungon ne netet e gjata. Me mungon ti o shpirti im ?

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 6, 2012 5:57 pm

bruna

dikur luaja me ndjenjat e tua
dhe shihja si dote veproje ti
enderro per syte me magji qe
mi hodhe ti

Qyteti: gjakove - Postuar me: November 1, 2012 12:39 am
Email

pepi

dikur une isha njeri i vetmuar nuk kisha adres ku te shkoja rruget ishin per mua ato qe i kerkoja fillova ta kerkoj jeten me shum sfida te gjeta pas shum udhetimesh endrra u realizuaa ne ty fillova te ndjej ate qe se dija na bashkoj nje zemer e shtrejta dashurija koha kalonte dhe me shum te dooja te gjitha ti dhash aq i dashururar por ti me trradhtove kur te gjitha mi more e kuptove qe skam asgje me le keq e me keq tani te pres jo te te dua prap pres ta marr zemren time ate dua ta kem prap si ta fala ty gjene me te qmuar e sot je shum larg me tjetrin e martuar une une ku mbeta ku mbeten ato fjal zemra let lendohet nuk esht ajo mal malli po me vret qe ta kthej ate qe humba deshta te dal nga vetmija por gabova dhe kete gabim me jete e pesova

Qyteti: gjakov - Postuar me: October 27, 2012 12:02 pm
Email

brendona

tradhtija te vret tradhtija te lendo mundohu te jesh i sinqert valonn se me tradhti asgje sfiton

Qyteti: Shkup - Postuar me: October 23, 2012 7:13 pm
Email

Naggii!!

??Linda per te jetuar??
??Jetova per te mesuar??
??Mesova te vuaj??
??Vuaj sepse me jeten kam luftuar??
??Luftoj per te fituar??
??Fitoj per te dominuar??
??Humbas me krenari??
??Krenar qe kurre nuk jam dorezuar??
??Dorezohem vetem kur jam i/e dashuruar??

Qyteti: Shkup - Postuar me: October 23, 2012 7:12 pm
Email

Naggii!!

Qyteti: Shkup - Postuar me: October 23, 2012 7:10 pm

Naggii!!

u bo facebooki si lloto cilen dush e zen me ni ( 1 ) Like N'Foto :P

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 22, 2012 2:49 pm
Email

anila

ke nje moll te krimbet dhe a kerditeni kur e shini nje krimb pergjys ne moll apo nje tamam

a)gjysm

b)te plot

Qyteti: bulqiz - Postuar me: October 4, 2012 3:32 pm
Email

ada

te dua me do dkush na pengo na ndan per jet vetum varri shkret

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 12 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]