POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: skrapar - Postuar me: October 1, 2012 6:54 pm

din

ti rrije ne dritare un luaja futboll sa her qe ti buzqeshje un shenoja gol

Qyteti: Junik - Postuar me: September 17, 2012 11:57 am
Email

Berat

te dua te dua deri sa te vdes ti me tjetrin shkon e une mbes vet

Qyteti: diber... - Postuar me: September 5, 2012 6:58 pm
Email

tefta

Kam mall ne zemer
kam lot ne sy
kam dhimbje ne shpirt
kur larg te kam ty...
Do behem gjak ne damaret e tua
te qarkulloj te kaloj ne zemren tende qe aq shume e dua....
Pastaj do dal nga zemra jote
pik-pik do pikoj
me pikat e gjaku
fjalen TE DUA do formoj

Qyteti: gadime - Postuar me: August 31, 2012 12:48 pm
Email

Laureta

n`Ket Jet , qdo njeri Gabon ,
ama kryesorJa , JETA VAZHDON ♥

Qyteti: Vlore - Postuar me: August 27, 2012 9:53 am
Email

Aida

Po cmendem per ty shpirt i vogel
te tjerat jane fjale te kota
te ishin gjithe cunat si ty
nga malli do cmendej gjithe bota

Postuar me: August 23, 2012 4:33 pm
Email

ditaa

dikur isha e gezuar qe kisha 1 mik si ai
nje nat te magjishme sekreti doli
qe e doja me shum se shok ai e kuptoi
per cudi ai pranoi
she mes nesh dashuria filloi
per dhe per dashurin ton erdhi 1 dit e mallkuar
kur per ne 2 familja ime kishte kuptuar
sdinim c'te benim dhe tham do ndahemi
por e dinim se nga njeri-tjetri distanc nuk mund t'mbanim
kur erdhi koha n'shkoll t'mesme t'shkollohem
e ndjeja thell ne shpirt se me te do te takohem
kur e pash fryma sa smu ndal se per te kisha ndjer shum mall...
kaluan aq shum dit ne ishim te pandar
sikur ne te 2 ne mes akullit kishim ndezur zjarr
dalngadal ajo dashuri filloi te shuhet se TE DUA vajzave tjera filloi t'iu thuhet
E un dalngadal lendohesha se nga njeriu qe e besaoja po mashtrohesha
fillova te qaj kot..
s'me besohet qe per ate kam derdhur aq lot
un krejt ato fjal dhe TE DUA ja kam then me zemer
e ai mua mpaska dashur vec per emer
Tash po mendoj jam ulur ne nje qoshe
A thua gjith fjalet qe mi ka then kan qen fjal boshe???
thoja ai per mua eshte nje engjell qe ska krah
por ai qenka djalli qe ne vetmi me la
ai me thonte fjal boshe.. un i besoja
ai luante me ndjenjat e mia .. un e dashuroja
por isha un ajo qe gabova .. besimin si te ishte nje shport me embelsira ja dhurova
ee tash jeten dhe pa te do e vazhdoj
e dii se do jet dikush qe vertet do me doj
Tani AI mund te pyes : po gjith ajo dashuri ku u shua??
Zemer dashuria ime ndaj teje u shua se her qe ju thoje tjerave TE DUAA.

Qyteti: Elbasan - Postuar me: August 21, 2012 10:14 pm
Email

Redi Mullahu

Hey zemer kto vargje per ty po i shkruaj , Po them vetem te verteten me ty s'po luj , Sa here qe te shikoj aq me shume te adhuroj , Po te them te dashuroj , Jo jo kurre s'te mashtroj. .
Perjetsisht do te duuaaa
Je femra e vetme n'bote per mua. .
Ti pse me lendove?
Me ate pergjigje negative me shkatrove , Mendoj se edhe ti nk doje t'me lendoje , po nk kishe cfare te beje , Zemren dot s'e komandoje
por tlutem mundohu dhe e provon , ku i dihet funksionon , ndoshta dhe zoti na ndihmon
NE JET TE JETVE REDI VEC TY TE DON ♥ ♥

Qyteti: durres - Postuar me: August 21, 2012 1:09 pm
Email

ela

mami me thot nuk esht per ty babi me thot ju vras qe te dy shoqeria me thot esht simpatik zemra me thot mere dhe ik . kjo i kushtohet atij qe e dua

Qyteti: Munchen - Postuar me: August 18, 2012 2:48 am

Eliza

Dashuria-dram puthja-komedi ndarja-tragjedi

Qyteti: pej - Postuar me: August 10, 2012 9:22 am
Email

arbesa

merre zemren time mbyte me dur tua ae une po vdes pa te then te dua

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 13 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]