POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 16, 2014 12:01 pm
Email

remzi

Ne nga prishtina e kemi ni zakon ja falim zemren qe e meriton nuk jemi tradhtar as te frikshem nese na tradhton ne dashuri jemi te rrezikshem

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 10, 2014 2:04 pm
Email

bruna

do te kisha ager meje
qe ne ty mendoja
sa her boten do ta ndryshoja
asnjehere nuk do ti mendoja
qe une ne ty te adhuroja
e me shume ty te doja

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 8, 2014 5:05 pm
Email

Desa

Dija vleren sa e ke ,por kur ta humbesh mos u lodh se edhe ajo ndjen

Qyteti: Kosova - Postuar me: March 6, 2014 4:49 pm
Email

Qendresa

Sikur ti te ishe lumturia ime ,zemra ime qe i premtuam njerit tjetrit qe do te jemi nje,syt e mi qe i tham njerit tjetrit se sdo te ket tjeter person qe do e shikoj perveq ne dy,bota ime se i tregua njerit tjetrit se bota ime i perkiste vetem botes tende ,trendafila te kuq me gjemba qe nese dot perpiqet ndonje njeri tna hynte ne mes do ta thernim po ti ku mbete ti more nje gjemb dhe ma vure mbas shpines ,mthe se bota jote se i takonte dikujt tjeter ,premtimin qe e dham qendronte dikush tjeter ,syt shikonin edhe mbrapa .Ti ishe qe i dhe gjalleri por ti e shkaterrove ket mrekulli

Qyteti: Kosova - Postuar me: March 6, 2014 4:34 pm
Email

Qendresa

Smunt ta harroj buzeqeshjen tende te embel ,syt e tu ,gezimin qe ma fal ne gjdo moment,fjalt e embla,prekjet pa qillim,vetem ju lutna zotit qe te jesh burri im

Postuar me: February 28, 2014 8:06 pm

Sueda

O zot me beso
dy zemra bashko
dy lule mos i thaj
dy te dashuruar mos i ndaj♥

Postuar me: February 26, 2014 8:15 am

Arta

Fillim i mbare
por ne fund i vrare
dashuri e papare
po prap te ndare!!!

Postuar me: February 26, 2014 8:14 am

Arta

Fillim i mbare
por ne fund i vrare
dashuri e papare
po prap te ndare!!!

Qyteti: vitia - Postuar me: February 13, 2014 6:30 pm
Email

cufa

edhe pse je larg me disa kilometra dashurin ton e shprehim me letra <3

Qyteti: kosova - Postuar me: February 2, 2014 9:58 pm

melisa

Nena me thote nuk eshte per ty
Babi me thot ju vras te dy
Shoqnia me thone eshte simpatik
Zemra me thote merre dhe ik

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 2 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]