POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Drenas - Postuar me: May 1, 2012 5:23 am
Email

betim

te vetmuar i la koha keta syte e mi,te lotojn per jet per nje dashuri,te lotojn per jet gjersa te verberohen se ne sy te tjere kurr sdo dashurohen

Qyteti: Drenas - Postuar me: May 1, 2012 5:20 am
Email

Betim

Kur te them te dua,dhe ta vertetoj,me pare bej vetvrasje,se sa te tradhtoje

Postuar me: April 30, 2012 7:20 pm
Email

EDA

te dua veq tyyyyyyy B .... EDA EDHE ENDE TE DOOOOO b

Qyteti: shkup - Postuar me: April 30, 2012 7:19 pm
Email

EDA B...

JE I BUKER PO SKE KULTUR VET E KI LIP E VET JE NGUL...AHAHAHHAH

Qyteti: shkup. - Postuar me: April 30, 2012 7:16 pm
Email

eda

kur te thirsha ty ma nalshe telin.. e tash kur pom thir ty un po ta lishoj mejlin hahahahhah

Qyteti: Kaqanik - Postuar me: April 28, 2012 2:31 pm
Email

Ajo Qika

Dashta me ta bo me dije Qe dikush ty t'donn
Dikon kur e shikonn Shum e inspiroon
Seni qe e tranon Kur ni buzqeshje ja dhuron
E dashnija jote Ket sen e zbukurOnn
Sa her qe t'm'kalojsh pran trupi m'dridhet
Smuj me duru me t'nal e me t'qaf m'hidhet
Ndjenja gzimi e dashnije kur jom me ty perzihenn
Me ni trup trupat na bohen me ni zemer zemrat shkrihen
du me t'thon s'tdu sa m'don po dy heer ma shumm
Te ti rre zemra jem e e jotja rreh te unnn
Je i vetmi per mu stkisha ndrru me tjeter kondd
Veq kur jom pran teje zemra rreh 20her n'secondd
Un ta fala zemren ti mu tonden ma falee
Ksaj I thojn dashni e vertet dashni reale
Se Kjo dashnija jon e vertet gjith ka mu konn
Je i vetmi per muu i vetmi ki me kon pergjithmonn.

Qyteti: Durres - Postuar me: April 25, 2012 2:50 pm
Email

Dj Gjaci

C'do nat me mendime te krevati te vij Te puth te prek te ledhatoj te perqafoj Por kam frik mos engjellin zgjoj Endren ne realitet ktheje o zot Se pa engjellin nuk rrij dot...Kjo eshte deshira e vetme qe kerkoj ne kete bote Nese sma ploteson ateher mos me ler te jetoj kot '''!!!

Qyteti: deqan - Postuar me: April 22, 2012 2:38 pm
Email

lejla

E dua nje djal qe ka syt e zi erin sja tregoj edhe pse ja di.

Qyteti: mitrovic - Postuar me: April 21, 2012 9:18 am
Email

brikena

mos u kthe

tash po kthesh i tronditur
mos u kthe se te une nuk ke ven e ki te tjeter unazen times asaj ja ke fal ?
une ma jam ka shkoj ne rrugen pa kthim ne frymen e fundit emrin tend do ta permend te kam dashte dhe prap do te dua
mos ej te vorr falj mem kerkue se nuk ka falje per ty? shko me te jetoh deri ne frymen e fundit .i love you

Qyteti: Durres - Postuar me: April 17, 2012 12:15 pm
Email

Anduel Gjaci

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 21 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]