POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Brugge,belgium - Postuar me: January 11, 2012 7:15 pm
Email

Kened

Qyteti: Elbasan - Postuar me: January 10, 2012 4:38 pm

Entela~leo

Je ti qe me vodhe zemren ngadal,je ti qe ma mbushe mendjen me fjal,je ti qe gjithmon do te dua,je ti dhe nuk do te ket tjeter per mua.

Qyteti: Elbasan - Postuar me: January 10, 2012 4:24 pm

Entela~leo

Nese shikon nje yll qe kryqezon qiellin,jane lotet e henes qe pikojne per diellin,nese me shikon mua ndonje lot ne sy,jane lotet e mallit qe pikojne per ty....

Qyteti: brugge , Belgium - Postuar me: January 8, 2012 10:55 pm
Email

Kened

Ty te thash sonte se une te dua
Dua qe te jesh ti vetem per mua
Dua qe te ndjesh te njejten si une
Dua vetem qe tme duash, nuk ke tjeter pun .

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 7, 2012 2:39 pm
Email

loorii

Shoqja ime e dashur sa shum qe te dua ti je engjelli im me me mbron mue .Ti je shum e bukur kurr sdo te harroj nje mesazh te vogel une do ta dergoj .LOVE YOU!!per motren (shoqen,shpirtin dhe gjithqka qe kam).

Qyteti: Brugge,belgium - Postuar me: January 7, 2012 3:23 am
Email

Kened

un smund te jetoj paty ,
jeta ime svlen pa ty .
pa ty jam si qielli pa re
pa ty jam si uji pa peshq
pa ty jam si vena pa gjak
te lutem e dashur ndegjom vetem pak.
Un te dua me gjith shpirt e me gjith zemer , ti per mua je e vetmja femer !

Qyteti: Brugge,belgium - Postuar me: January 7, 2012 3:21 am
Email

Kened

Njeher me tha nje plak i vjeter,
dashuris tende shkruaja nje leter...
shkruaja veq 2 fjal , por me plot dashuri e mall.
tregoj qfar rreh ne trupin tend dhe thuaj te dua me shume se askend!

Qyteti: Brugge,belgium - Postuar me: January 7, 2012 3:19 am
Email

Kened

ti je vajza me te cilen dua ta kaloj jeten ,
une zemres tende dua tja tregoj vetem te verteten.
dua ti tregoj qfar ndjen kur ti me flet mua dhe qfar ndjen kur ti me thua te dua !

Qyteti: Brugge,belgium - Postuar me: January 7, 2012 3:17 am
Email

Kened

Cdo sekond te kam ne zemer,
te kam pas dhe do te kem,
po sme besove hape zemren time dhe shiko cka dashuria ime per ty vlen

Qyteti: prizren - Postuar me: January 6, 2012 2:47 pm
Email

lana

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 31 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]