POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: strug - Postuar me: November 17, 2011 9:10 am
Email

hana

Te Dua , per ty vuaj! Te Dua ,per ty shkruj!Te Dua, per ty endroj! Deri ne vdekje ty s'te harroj.

Qyteti: strug - Postuar me: November 17, 2011 8:58 am
Email

hana

Me vjen ndonjehere ne mendje , e nuk shkruaj dot...me duket sikur te gjitha fjalet para teje jane kot!!! Dhe dal nga kjo gjendje , e bie perseri , e si mund te jem e qete kur ne zemer je ti?!!

Postuar me: November 11, 2011 11:14 am
Email

benjamin

Sa e embel eshte jeta
Sa e embel eshte rinija
Por me e embla
QENKA DASHURIA
Ah sa nate e lumtur
Ah sa nate e qet
Gjithmon me kujtohesh
Nga ora 12:00
Te dua te dua
Per ty do te vdes
Por ti a me don ?
Pergjigjen tende pres?

Qyteti: gostivar - Postuar me: November 5, 2011 1:42 pm
Email

ditaa

nese nuk te kujtohem
do te prezantohem
TE DUA emrin
VETEM TY mbiemrin
E LINDUR nga nje femer
VENDBANIMI ne nje zemer
nga KOMBESIA jam SHQIPTARE
NE DASHURI SJAM TRADHTARE..!!!

Qyteti: Shelton - Postuar me: October 31, 2011 2:26 pm
Email

lacjani

Letoj syri im,
fshiu dora jote,
foli buza ime,
puthi buza jote!

Qyteti: fieri - Postuar me: October 27, 2011 5:07 pm
Email

lusy

per here te par kur te pashe, te shpreha dashuri,por ti sme lendove, sme le ne vetmi por me shprehe dashuri edhe ti. te dua e.....

Qyteti: Drenica - Postuar me: October 17, 2011 8:41 pm
Email

Bossi..V&E

Te Dashures time:
Jam nje Pellumb i plagosur.
Jam nje Zog me Krah,por qe smund te fluturoj,Bukuroshen time kur te kam qef te takoj,kjo DaShuri e Cunguar SHPIRTIN ma shkatrroj,por prap se prap jam Krenar qe te kam.Te Dua LOQKA IME:Pulbardha E Jetes sime.

Qyteti: Drenica - Postuar me: October 17, 2011 8:29 pm
Email

Bossi..V&E

P.sh.Bota ndahet ne Kontinente,Kontinentet ne Shtete.Shtetet ne Kufij e Dashuria ime ndaj nje Bukuroshes si ti nuk njeh as Kontinente as Kufi por e njeh vetem nje ajo je TIII..E dASHURIA ime....Te Dua tyy dhe vetem tyy,dhe prap Te Duaaa.Qka do te thot DASHURIA ime ndaj TRANDAFILIT tim kalon edhe Kufij e edhe Kontinente.dhe ti je ajo me at Bukuri,Inteligjenc,qe me ke ber te Vlersoj keshtu se e meriton dhe e ke ne SHPIRT..TE DUA te kam Gjan,te kam Zemer,te kam Jara.Plumbardhi!!

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 26, 2011 8:48 pm
Email

lina

dashuri e pa realizuar
te deshta me gjithe zemer
dhe gjithmone te dashurova
pse na nuk na lane te lumtur asnjeher nuk e kuptova
e di qe me deshte por keshtu eshte e shkruar
pse na e bene kete
ne te dy per tmos u bashkuar.
ne kemi dy persona ne krah qe
me zemer nuk i dashurojme
ende mendojme per njeri tjetrin edhe pse larg jetojme
vetem ty deshta vetem ty te dua
qe te dashuroj dikend tjeter perveq teje
per mua ka perfunduar

Qyteti: elbasan - Postuar me: September 25, 2011 1:14 pm
Email

dio

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 35 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]