POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: September 18, 2011 12:47 pm
Email

dafina

mere zemren timembyte me duart tua se un po vdes pa te than TE DUA

Qyteti: lushnje - Postuar me: September 15, 2011 4:39 am
Email

jori

dashuria te heth ne det e te thot u hadhe vet dashuria te heth ne lum e te thote ste hodha une dashuria te hadhi tek une dhe te hodhi tek une dhe une them te dua shum

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 4, 2011 2:52 am
Email

M_L

A e she se cfar te solli jeta,te genjeu me gjera te pa verteta,humbe njeriun per te cilin luftove shkove atje ku Dashuri nuk shijove........j

Qyteti: tiran - Postuar me: September 1, 2011 8:46 pm
Email

BALI BOSSI

nje pik loti qane nje pi jolti rrethe per zemren tim se edon me malle

Qyteti: Shkoder - Postuar me: August 29, 2011 8:05 pm
Email

Krisi

Zemer je deshira e vetme qe zoti ma plotsoj.je dhurata e vetme qe jeta me dhuroj,je endrra qe mu be realitet,do te dua gjithmon e perjete.

Qyteti: Shkoder - Postuar me: August 29, 2011 8:04 pm
Email

Krisi

Zemer je deshira e vetme qe zoti ma plotsoj.je dhurata e vetme qe jeta me dhuroj,je endrra qe mu be realitet,do te dua gjithmon e perjete.

Qyteti: Shqiperi - Postuar me: August 20, 2011 10:01 pm
Email

Erilinda

Qyteti: Qyteti Stalin - Postuar me: August 18, 2011 5:01 pm
Email

Sadik Premtja

Qyteti: prishtine - Postuar me: August 15, 2011 7:12 am
Email

lolitaaa

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: August 14, 2011 11:04 pm
Email

fatjon

shume njerez kur degjojn fjalen dashuri,mendja u shkon ne tjeter gje,ka dhe qe nuk e din-dashuria eshte nje ndjenj e jo veprim,vertet ka lot por ka dhe gezim-ka vler te madhe por nuk ka cmim,ajo jeton ne shpirt e ne zemer ka dy kuptime dhe nje emer.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 36 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]