POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: lushnje - Postuar me: December 6, 2013 2:14 pm
Email

nurion

ne lushnjaret kemi nje zakon i falim zemren atij qe e meriton.nuk jemi tradhtare dhe as te frikshem por ne zemer jemi te rrezikshem

Qyteti: pogradeci - Postuar me: November 18, 2013 3:25 pm
Email

algert

HESHTJE E PLOTE

Me vret qendrimi jot
me vret heshtja jote
ecur rrugve ne lot
i shpreh dicka kesaj bote
I them nje tokfjalesh
por ajo nuk me kupton
ja them ndermjet valesh
por ajo sme degjon
Mbyllur aty ne erresire
vazhdon i mbytur ne lot
mendon se mund te jesh mire
se te degjon vec nje zot

Qyteti: mogill - Postuar me: November 16, 2013 6:08 pm
Email

habibe

te dua me zemer e jo me hajgare se jom e lindur nga nana shqiptare...

Qyteti: mogill - Postuar me: November 16, 2013 6:07 pm
Email

habibe

de dua me zemer e jo me hajgare se jom e lindur nga nana shqiptare ...

Qyteti: mogill - Postuar me: November 16, 2013 6:05 pm
Email

habibe

dola n' dritare ti lujte futboll un t busqesha t shenove qoll tu u frova ta bera me sy ti nga habitja bere penallti :* <3 TE DUA DHE VETEM PER TY MENDOJ...

Qyteti: mogill - Postuar me: November 16, 2013 6:05 pm
Email

habibe

dola n' dritare ti lujte futboll un t busqesha t shenove qoll tu u frova ta bera me sy ti nga habitja bere penallti :* <3 TE DUA DHE VETEM PER TY MENDOJ...

Qyteti: shtime - Postuar me: November 16, 2013 5:30 pm
Email

Albert

Te prita mos harro te dua me beso krejt per ty i lash e ti ku je tash...?

Qyteti: struga - Postuar me: November 14, 2013 1:21 pm
Email

ajo

TE DUA
Te dua o shpirti im! Te dua o SyN Te dua sa oqeani me thellesi! Te dua sa qielli me kaltersi! Te dua ylli im me i shndritshem! Te dua misterja ime me e mahnitshme! Te dua s'kam dashuruar kurre! Te dua si gruaja qe do nje burre! Te dua sa qmenduria! Te dua me shume se gjithesia! Te dua te me besosh! Te dua qe te me dashurosh! Te dua nen henen me vezullime! Te dua nen dritat me shkelqime! Te dua me ndjenjen me te madhe! Te dua edhe me merzi apo halle! Te dua sa kurre s'ta them dot! Te dua me shume se qdo gje ne bote! Te dua me qdo dashuri! Te dua vetem ty Te dua, te dua kaq shume! Te dua pafundesisht si nje rryme! Te dua edhe me shume se vetja ime! Te dua o shprese me mendime! Te dua por mos trego! Te dua, I love You, Te dua o diell rrezearte! Te dua o hyjni e paster! Te dua e me ty jam ne dashuri! Te dua se ti vetem me sjell lumturi! Te dua me shume se kedo! Te dua dhe te dashuroj! Te dua oh Zot sa te dua, sepse vetem ti je ne bote per mua! Te dua dhe s'kam as frike as turp ta Mohoj, sepse vetem me ty ne kete JET ...............................une mund te jetoj! Te dua dhe per ty Enderroj! Te dua, por edhe te adhuroj! Te dua sepse me do edhe ti! Te dua o e vetmja imja dashuri!

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 11, 2013 11:35 am
Email

brunilda

ulem dhe mendohem
dhe mendoj per ty
kujtoj ditet me te bukura
qe i kalova me ty

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 23, 2013 10:50 pm
Email

njomza

hape dritaren e shiko hape letren e lexo hape zemren e mendo apo i sheh qeto dy zemra njona e jotja e tjetra e jemja apo sheh temen qysh u nxi tui menu veq per ty

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 4 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]