POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: June 10, 2011 4:34 pm
Email

dredhza

Postuar me: June 7, 2011 6:17 pm
Email

Jeta

Te dua shum
Por ti se di
Zemra ime renkon
Qe pran ste ka ty.

Edhe pse larg meje qendron Edhe pse zemren sma afron Un ty prap te ndjej
E ka fajin kjo zemra ime
Qe gjithmon jeton me ato kujtime.

Shpreosoj qe nje dit ta kuptosh
Se gjithcka je per mua
Shpresoj qe nje dit tme besosh
Se sa shum te dua.

Qyteti: mitro - Postuar me: June 6, 2011 9:32 am
Email

Sandukani

pellumbi dhe karameli u takuan dhe u bashkuan dhe me ne fund i than njeri tjetrit pse u bashkuam hmmmm

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 5, 2011 6:55 pm
Email

puci jeme

Si gonxhe trendafili eshte dashuria e pare keputma kur te vdes e hedhma mbi varr edh 2 pika lot qe lulja te lulzoj keshtu dhe ne varr do te dashuroj....... <3

Qyteti: prizren - Postuar me: June 4, 2011 7:11 pm
Email

senita

i miss you
nuk e dita se ne jet
do te ndodhin kaq ndryshime
ta dua jeten tende me shum
se jeten time.....!!!

Qyteti: Presheve - Postuar me: June 3, 2011 12:48 pm
Email

Gentiani

Ne gjume rash,
ne enderr te pash
ne kemb u ngrita
....aaa Bertita.

Anija lundron
peshku noton
Ylli joy(genti)
ty shume te don.

Postuar me: June 3, 2011 2:23 am

arta

se di mas pari cilen fjal me ta than.kurgjo skisha dasht me shum veq me ty me kon,met pas ngat e met shtrengu ty qish don e un qysh du,i vetmuar mos t mdij se dije afer mu ki mem ki.Nuk tlo vet sdu qeter kush met mar,si per ty edhe per mu kjo o kon dashni e par. Beso e vertet o kon cdo fjal qe ta kum thon..

Qyteti: kercove - Postuar me: June 2, 2011 9:56 pm
Email

tinaa

Qyteti: mitro - Postuar me: June 2, 2011 10:02 am
Email

brikena

pse kalon rruges bahesh si nuk me njeh mos u bah kishe nuk pom njeh e din mir se me mue ke kalue tri vite te plot te cilat ishin te kota me ty o i pa bes se kam dit qe ki mem tradhtue me shoqen tem qe je tuj kalue po zoti esht i madh mu ka meme ndimue e ty ka met mallkue e kanque ti vetum knaque e mos mendo s eknaqsija vlen vet per ty te mallkoj me zemer te mallkoj me shpirt ti per mue nuk vlen asgje e tash jam e knaqn qe tash mer tjeter kan une do te baj fejesen llamtumir tash pergjithmon se une po shkoj larg nga kosova dhe jam e knaqne qe je larg syve te mi ?

Qyteti: mitrovic - Postuar me: May 30, 2011 8:02 pm
Email

kenan

une keni me dy zemra 2 per veti e asnja per femra

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 41 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]