POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: May 14, 2011 4:27 pm
Email

gona

ik ik se prishe kuptimin e jetes ikkkkkk zhduku qe nga un nuk dua te shoh jo nuk dua me je ethe e kohes therr e shpirtit plag ne zemen ik ik se sdua te flas me ty

Qyteti: vlore - Postuar me: May 11, 2011 6:19 pm
Email

ona

Jam shtrir dhe gjumi nuk me mer....symbyllurazi dua t enderroj e ne endren time te ti dua t qendroj..nuk t kam pran dhe malli po me vret dale ngadale shpirtin po ma tret...po tretem si qiriu nen drite e henes ne prehrin e nenes...nuk kam guxim ti tregoj se dike fort e dashuroj dhe q fati m tradhtoj dhe zemren ma copetoj....do i them qe e doja e dua dhe do vazhdoj ta dashuroj...per ty G.....nga..E.....

Qyteti: kumanovo - Postuar me: May 8, 2011 12:45 pm
Email

Qyteti: mitrovic - Postuar me: May 8, 2011 10:23 am
Email

fitore

ka than hogja ne qetab me puth djemt esht sevap
aahahhahahahhahh:P:P:P(L)(L)(L)

Qyteti: malishev - Postuar me: May 5, 2011 1:10 pm
Email

ARlinda

do te bahem lot te shetis ne fetyren tande te vi te buza jote dhe te them te dua

Qyteti: tetov - Postuar me: April 30, 2011 10:42 am
Email

fatlinda

Djemt jan si bleta qe chdo lule e shijojn po vajzat jan si lulja qe xhdo blet e pranojn

Qyteti: gjilannnn - Postuar me: April 27, 2011 2:57 pm
Email

lidushiii

Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar o kaltroshi immmm

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 27, 2011 2:52 pm
Email

lidushiii

dikur jetonim bashk e sod zgjohem pa ty ni dit e re filloj ne vetmi qdo qo sms qe lexoj ka histori perty e mu por nuk mundem te harroj se te duaaaaa kaltroshi immm
.... lidushii

Qyteti: maqedoni(kercove) - Postuar me: April 26, 2011 3:42 pm
Email

selime

ndoshta ke dashur nje fytyr
e shum je lendu
por me kalimin e kohes
prap ki me harru..!

me vien keq ta them
po krejt jan nje iluzion
se ne shekullin 21
dashuri e sinqert nuk egziston..!

Qyteti: maqedoni(kercove) - Postuar me: April 26, 2011 3:26 pm
Email

selime

po desha me tregu,diqka me ju keshillu kur dikush po ju don,ju lutem mos me lendu,se ashtu bera dhe un e tash e kuptova,se ne jeten time gabimin me te madh bera..jo se kisha pasoja por ne fakt krejt i pagova,qka ka kaluar dikush un dyfish i kalova...me dhimbsen ato lot qe per mu dikush i ka derdh e e njejta problem ka qen me mua menjeher..!pra me nje fjal po tregoj nje histori i kerkoj falje te sinqert ati njeri..!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 43 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]