POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 25, 2011 5:02 pm
Email

artiola

te kam dashur shum por aspak sme degjove tash je pishman dhe me thua kurr ste tradhtova tani edhe nese me do nuk me intereson tani je shum vone

Postuar me: April 23, 2011 11:02 pm
Email

vogelushja

Ne kete sms buzet i kam futur...gjej ku jan fshehur e jepi nje te puthur........te dua shum

Qyteti: tirane - Postuar me: April 23, 2011 7:01 am
Email

jessica

skam cte bej jeter nga kjo dashuri e eger.nje dite ajo te lidh m ezinxhir dhe nuk te le me te lire.ah kjo dashuri e mallkuar qe zoti e ka bekuar

Qyteti: prizren - Postuar me: April 21, 2011 7:09 pm
Email

bujar

un dua te pres e nuk dua te vdes me yjet e nates ty te pershendes te dua sa male me bor te dua per jet e per gjithmon

Qyteti: novara - Postuar me: April 19, 2011 8:10 pm
Email

dori

hapa dritaren ,lart i ngrita syte,hena me puthi ne balle,ndjeja qe ZOTI E DHa nje mundesi por prape mendova per ty me shume mall

Qyteti: terpeza - Postuar me: April 13, 2011 8:09 am
Email

tina terpeza

me ke hi ne zemer te kam mshel me dry qelsi me ka humb ti ke met aty////
te dua te dua deri sa te vdes po ku je ti oj loqka jem ma e shejt////
zemra po te don une te mallkoj e pse idhe gjeloz se ishe shum djal patrioz

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 9, 2011 1:24 pm
Email

besa-xufa

Me miliona puthje ne buzet e tua i enderrova,me miliona vargje veq per ty i shkrova,me miliona yje veq per ty bejn drit...TE DUA zemer me teper se gjdo dit!!!
Te dua shum XUF...

Qyteti: kosov - Postuar me: April 8, 2011 7:00 pm
Email

graniti

Qyteti: Drenas - Postuar me: April 8, 2011 2:25 pm
Email

Shendrita

Pse me pyet pse jetoj sepse te dashuroj pse me len ne mendime o Asdren ti je jeta ime ajo dit qe me ke dhene puthjen e par per mua ishin buzet e tua si ar e tadh qe pa ty jetoj ti te tjetra je mu me le pse o Asdren zemra jem. e len shendriten tane te vuajj?

Qyteti: skenderaj - Postuar me: July 14, 2010 1:10 pm
Email

shpend

ne te drenices e kemi tradit ti duam femrat me zemer e me shpirt jzmi gjeloza por kemi te drejt se dashurija e drenices esht shum e shtrejt eheheheeheh

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 44 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]